تصاویری از طراحی های FRANK TZENG منتشر شد | طراح Naughty Dog است دیگر!

۲۷ مهر ۱۳۹۳ - ۱۵:۵۲

اگر شما نیز طی چند روز گذشته با ما همراه بوده اید احتمالا اطلاعاتی را درباره ی آقای Frank Tzeng شنیده اید مردی که یکی از اعضای با استعداد و خوش ذوق استودیو ناتی داگ در زمینه ی طراحی کارکتر های این استودیو می باشد. همچنین چند ماه قبل ما شاهد برخی از کار های وی بودیم و چندی پیش نیز و با نشان دادن تصاویری از مدل شخصیت Nathan Drake در بازی Uncharted 4: A Thief’s End همه را به تحسین وا داشت.

به علاوه ایشان توانمندی های خود را در این زمینه با کمک در خلق بازی هایی همچون The Last of Us و Uncharted 4: A Thief’s End ثابت کرده است. همچنین شما در بالا ( تصویر شاخص ) می توانید یکی از طراحی های وی از Anderson Silva را با استفاده از  3D Max, Maya, Zbrush و Keyshot را مشاهده نمایید. همچنین ایشان در این باره بیان کرده است :

در نهایت این طراحی به پایان رسید، من زیاد از واقعی بودن آن خوشحان نیستم اما فکر می کنم به اندازه ی کافی برای نشان دادن ( مطالعه کردن ) ساختار بدن انسان خوب باشد. این طراحی کاری سرگرم کننده بود. اما هم اکنون به سراغ کار بعدی خود که به سختی در حال کار کردن بر روی آن می باشم می روم!

همچنین در پایین شما می توانید دو تصویر دیگر از این شخصیت را در زمانی که کار طراحی او در حال انجام بود را ملاحظه نمایید. افزون بر این در ادامه می توانید دو تصویر از طراحی های خانم cyberpunk که مربوط به مجموعه داستان های کوتاه و شخصی Tzeng می باشند را مشاهده کنید. همچنین این تصاویر مربوط به استودیو ناتی داگ و برنامه های آن نمی باشند زیرا سری بازی های UFC به این استودیو ربطی ندارند!

تصاویر :

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید