Ubisoft برای مدتی فکر ساختن Far Cry 3.5 را در سر می پرورانده است

۲۳ مهر ۱۳۹۳ - ۲۱:۰۸

بازی Far Cry 3 بی شک عنوان خارق العاده ای بود. جریزه ای وسیع در کنار گیم پلی هیجان انگیز و گرافیک چشم نواز، همگی بیانگر این بازی بی همتا هستند. اما برتری های Far Cry 3 فقط به اینها خطم نمی شود و این عنوان از داستان جالب و شخصیت منفی معرکه ای به نام Vaas Montenegro بهره می برد. به خاطر اینکه این بازی محبوب واقع شد، شرکت Ubisoft به عنوان ناشر برای مدتی فکر ساختن Far Cry 3.5 را در سرپروراند! برای جزئیات بیشتر با ما در ادامه مطلب همراه باشید.

آقای Dan Hay به عنوان تهیه کننده در این رابطه گفته اند:

ما مسلما این انتخاب را داشتیم که نسخه 3.5 را بسازیم، عنوانی که وقایع آن پیرامون همان شخصیت ها در جریان داشت. ما صحبت هایی داشتیم که داستان Jason را بزرگتر کنیم و یا حتی به دنبال راهی برای بازگشت Vaas باشیم. طولی نکشید که فهمیدیم این عنوان چیزی نخواهد بود که دقیقا مد نظر ما است. به همین دلیل ما مکالمات خود را پیرامون 3.5 خاتمه دادیم که حدود 4 روز فقط طول کشید.

پس از آنجایی که خبری از Far Cry 3.5 نیست، باید خودتان را تنها برای تجربه Far Cry 4 آماده کنید که برای پلتفرم های PlayStation 3 ،PlayStation 4 ،Windows PC ،Xbox 360 و Xbox One در ۱۸ نوامبر (مصادف با ۲۷ آبان) عرضه خواهد شد.

0
0
برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید