با 15 دقیقه اول گیم پلی The Evil Within همراه باشید

۲۳ مهر ۱۳۹۳ - ۱۶:۳۲

همانطور که بسیاری از شما علاقه مندان به بازی های سبک ترسناک و بقا می دانید، بازی The Evil Within به تازگی برای کنسول های PS4 و PS3 و Xbox One و Xbox 360، همچنین برای پلتفرم PC منتشر شده است. حال امروز 15 دقیقه ی اول از گیم پلی بازی، البته از بخش داستانی، برای دوست داران بازی در اینترنت قرار گرفته است. ما هم آن را برای شما عزیزان آماده ساخته ایم. با ما در ادامه مطلب همراه باشید.

این 15 دقیقه گیم پلی، به خوبی می تواند اتمسفر بازی را به شما بفهماند، به طوری که اگر تابحال برای خرید بازی شک داشته اید، در این ویدئو خواهید فهمید که باید آن را بخرید یا نه. این گیم پلی با  فریم 30fps و کیفیت 1080p می باشد. البته در کنسول نسل هشتمی سونی یعنی PS4. شما را به تماشای این ویدئو دعوت می کنیم.

مشاهده آنلاین گیم پلی

[jwplayer mediaid=”187732″]

دانلود ویدئو گیم پلی با کیفیت HD

دانلود ویدئو گیم پلی با کیفیت SD

در بازی The Evil Within شما در نقش کاراگاه Sebastian Castellanos قرار خواهید گرفت، و در یک تیمارستان که مملو از موجودات شیطانی است، به دنبال دوست خود خواهید گشت. البته این کاراگاه با تجربه است و چندین بار با چنین موضوعاتی مواجه شده است. البته فرار از محلکه برای بار چندم و همچنین از این تیمارستان، تا حدی غیرقابل باور (برای بازیبازان) خواهد بود.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید