امتیازات The Evil Within منتشر شد | پیاده سازی نامناسب یا وحشت بی انتها؟

۲۲ مهر ۱۳۹۳ - ۱۰:۵۸

وقت آن رسیده است که شیطان درون شما بیدار شود … محدودیت انتشار نمرات بازی The Evil Within امروز برداشته شده است و کم کم شاهد انتشار نقد و بررسی های مختلف هستیم. نمرات کمی ضد و نقیض است. عده ای این بازی را ستایش کرده اند در حالی که برخی امتیاز سوال برانگیزی را اهدا کرده اند. اما حقیقت جدیدترین ساخته شده پدر سبک وحشت چطور از آب در آمده است؟

بازی The Evil Within که در کشور ژاپن با نام Psychobreak هم شناخته می شود، شما را در نقش کارآگاهی به نام  Sebastian Castellanos قرار خواهد داد. فردی که پا به یک تیمارستان مملوع از موجودات شیطانی با محیطی جهنمی می گذارد تا اینکه همکار خود را بیابد و با کمی شانس، از محلکه بگریزد. برای این کار، شما از دریای مهمات و اسلحه برخوردار نخواهید بود؛ این بازی بر اساس سبک وحشت و بقا ساخته شده است و طبق توضیحات آقای Shinji Mikami، طوری خواهد بود که شما بتوانید با اسلحه های گوناگون و تله، دشمنان را نابود کنید البته انتظار یک عنوان شوتر پر زد و خورد را نداشته باشید چرا که در The Evil Within، همانطور که گفته شد، منابع زیادی وجود ندارد و شما باید از هوش و ذکاوت خود نهایت بهره را ببرید.

The Evil Within برای PlayStation 3 ،PlayStation 4 ،Windows PC ،Xbox 360 و Xbox One منتشر می شود و امتیازات آن را شما شاهد هستید:

Game Informer – 90/100

بازی The Evil Within عرق شما را از ترس در خواهد آورد در حالی که شما از یک گیم پلی خوب بهره می برید. پایان یافتن بازی و تماشای اسامی سازندگان خیال شما را راحت نخواهد کرد و این فکر را می کنید که زنده مانده اید.

Gameblog.fr – 80/100

سخت، کثیف اما قطعا خارق العاده. The Evil Within بیانگر بازگشت به سبک وحشت و بقا با استعداد Shinji Mikami می باشد. خودتان را آماده کنید: شما زجر خواهید کشید.

TheSixthAxis – 80/100

صرف نظر از موارد قرض گرفته شده از بسیاری از عناوین موفق دیگر (همچون Hello و مانکن های ترسناک Silent Hill ) بازی The Evil Within ترسناک و تازه جلوه می کند. توصیه این بازی به هوداران اولین عنوان از سری Dead Space و بازی های ابتدایی Resident Evil بسیار راحت است.

Polygon – 65/100

The Evil Within زمانی که عناصر وحشت را در کنار گیم پلی عالی خود قرار می دهد، لحظات لذت بخشی را فراهم خواهد کرد. اما تمامی این لحظات با گیر کردن در ایده های چند دهه پیش هدر می روند.

Joystiq – 50/100

The Evil Within شانس های عادلانه ای را برای پیروزی به شما عطا نمی کند. این بازی به میزان کافی برای شما اطلاعات تهیه نمی کند که در تصمیم گیری ها راحت تر باشید. گیم پلی به خاطر آزمون و خطا به قدری تکرار می شود که هر گونه حس تنش از بین می رود و داستان نیز خیلی بی هدف در میان این همه صحنه گم می شود.

دیگر امتیازات:

Ausgamers – 10

GameInformer – 9

GameTrailers – 9

Vandal (Spanish) – 8.9

IGN – 8.7

Financial Post – 8.5

MoviePilot – 8.5

Multiplayer.it (Italian) – 8.5

Blogocio (Spanish) – 8.5

Gamestar.hu (Hungarian) – 8.5

HobbyConsolas (Spanish) – 85%

SpieleTips (German) – 84/100

Videogamer – 8

TheSixthAxis – 8

Gamezone – 8

GamesVilla.it (Italian) – 8

PlayStationLifestyle – 8

God Is A Geek – 8

HardcoreGamer – 4/5

PocketLint – 4/5

Cheat Code Central – 4/5

Gameblog.fr (French) – 4/5

GamerGen (French) – 16/20

IGN.it (Italian) – 7.3

PushSquare – 7

GamingTrend – 70/100

Polygon – 6.5

Shack News – 6

Metro – 6

The Escapist – 3/5

Joystiq – 2.5/5

1
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید