آپدیت قبل از عرضه جدیدی در این هفته برای World of Warcraft منتشر خواهد شد

۲۱ مهر ۱۳۹۳ - ۲۲:۱۴

شرکت Blizzard امروز رسما اعلام کرده است که آپدیت قبل از انتشار بسته الحاقی Warlords of Draenor، در این هفته برای بازی World of Warcraft منتشر خواهد شد. برای جزئیات بیشتر با ما همراه باشید.

بازیکنانی که در آمریکای شمالی حضور دارند، می توانند از فردا این بسته بهینه ساز مخصوص را دریافت کنند اما ساکنین مناطق اروپایی باید تا چهارشنبه صبر کنند. به عنوان بخشی از آپدیت، یک event جدید به نام Iron Horde اضافه خواهد شد. بازیکنان در این بخش باید با نیروهای Horde که سعی در گذر از پورتالی به Azeroth دارند مقابله کنند.

این بهینه ساز جنبه های مختلفی را به روز رسانی می کند که نیاز به آپدیت داشتند. به عنوان مثال Dungeon Finder عملکرد بهتری خواهد داشت و مدل های شخصیت ها نیز زیباتر خواهد شد. لازم به ذکر است که در این بسته الحاقی شما شاهد تغییراتی در رابط کاربری بازی خواهید بود و برخی مهارت ها نیز حذف می شوند.

Warlords of Draenor پنچمین بسته الحاقی بازی محبوب سبک MMORPG یعنی World of Warcraft  قلمداد می شود که امکانات تازه ای را نیز به همراه خواهد داشت. وقایع این بازی پس از World of Warcraft: Mists of Pandaria و در سرزمین Draenor ادامه خواهد داشت که زیستگاه اصلی نژاد Orc قلمداد می شود. همچنین شخصیت های افسانه ای که در سری های گذشته Warcraft شاهد بوده ایم یعنی Grom Hellscream, Ner’zhul و Blackhand نیز حضور خواهند داشت.

 

0
0
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید