امتیازات بازی Borderlands: The Pre-Sequel منتشر شد | نمرات لب مرزی

۲۱ مهر ۱۳۹۳ - ۲۰:۳۰

در ساعات آینده بازی Borderlands: The Pre-Sequel سرانجام منتشر خواهد شد. سومین عنوان از سری بازی Borderlands که یک دنباله اصلی نمی باشد با این حال پیرامون همان دنیا و شخصیت های همیشگی است. آیا این بازی در جلب نظر منتقدین موفق عمل کرده است؟ پاسخ به این سوال در ادامه مطلب موجود است.

Borderlands: The Pre-Sequel یک عنوان شوتر اول شخص است که از عناصر نقش آفرینی نیز بهره می برد. بازی نامبرده توسط استدیو 2K Australia با همکاری Gearbox (سازنده دو نسخه اصلی) ساخته شده است و برای پلتفرم های Xbox 360، PS3 و PC منتشر می شود. در ادامه شما شاهد برخی امتیازات در کنار نظرات منتقدین هستید:

Gaming Nexus – 90/100

با وجود داستان و شخصیت های جدید و قدیمی بسیار خوب، گیم پلی عالی، چالش بیشتر و درجه سختی بالاتر، بازیبازان The Pre-Sequel تجربه ای در حد Borderlands 2 را خواهند داشت.

Gameplanet – 85/100

با اینکه عناصر جدید سعی در اضافه کردن موارد تازه ای دارند، وسعت کلی بازی در حد یک بسته الحاقی بزرگ است تا یک بازی کامل و مستقل.

GamesRadar – 80/100

Borderlands: The Pre-Sequel یک بازی خنده دار می باشد که با هدف رضایت هواداران ساخته شده است. فارق از هر گونه تحول خاصی، این بازی بیشتر یک طنز می باشد تا یک بخش داستانی کاملا جدی و تازه.

PC Gamer – 77/100

این بازی به گونه ای یک سری محتویات اضافه قلمداد می باشد که خیلی خوب اجرا شده اما اصلا جاه طلبانه نمی باشد. پرش هایی که در جاذبه کم صورت می گیرد، بعد جدیدی را به گیم پلی می افزاید.

GamingTrend – 75/100

با اینکه این بازی باید در قالب یک DLC عرضه می شد، اما همچنان برای عشاق Borderlands و مراجویی های آن سرگرم کننده است.

Shacknews – 70/100

بهترین خصلت The Pre-Sequel فقط این است که فاصله اولین نسخه و دنباله آن را به خوبی پر می کند.

Hardcore Gamer – 50/100

Borderlands: The Pre-Sequel یک بازی با کیفیت نه چندان مناسب است که قرار بوده دوستان در آن خوش بگذرانند. اما آنها می توانند وقت خود را در جای بهتری سپری کنند.

دیگر امتیازات:

Total Xbox – 8

IGN – 8

PC Gamer – 7.7

Strategy Informer – 7.5

Metro – 7

Polygon – 7

Destructoid – 6

Games Radar – 4/5

The Escapist – 4/5

Joystiq – 3.5/5

USGamer – 2.5/5

 

 

 

0
0

نظرات

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.