امتیازات Styx: Master of Shadows به همراه لانچ تریلر منتشر شد | نفوذی نه چندان ماهر

۱۹ مهر ۱۳۹۳ - ۱۶:۳۴

بازی Of Orcs and Men دو سال پیش منتشر شد و حقیقت عنوان چندان دلچسبی از آب در نیامد. بازی که در حین داشتن برخی موارد جذاب، نکات منفی بسیاری هم به همراه داشت که تمامی این موارد، اجازه ندادند تا بازی نامبرده پا را از سطح کیفی متوسط فراتر بگذارد. اینبار نوبت به شخصیت Styx از Of Orcs and Men رسیده تا اینکه به تنهایی در یک عنوان جدید نقش آفرینی کند و بلکه شاید بتواند دل بازیکنان را بدست آورد. با این حال آیا این گابلین موفق بوده است؟ جواب سوال را با مشاهده امتیازات و نظرات منتقدین در ادامه مطلب دریافت خواهید کرد.

Styx: Master of Shadows یک بازی بر پایه سبک مخفی کاری می باشد که توسط استدیو Cyanide Studios ساخته شده و برای PlayStation 4 ،Xbox One و PC منتشر خواهد شد. این عنوان مقدمه ای بر بازی Of Orcs and Men می باشد که در سال 2012 عرضه شد. در ادامه شما امتیازات سایت ها و نشریات مختلف را شاهد هستید:

Hardcore Gamer – 90/100

صرف نظر از یک سری مشکلات، Styx: Master of Shadows واقعا لیاقت این را دارد که در میان عناوینی همچون Metal Gear Solid 3،Hitman: Blood Money و Mark of the Ninja به عنوان بهترین ها در سبک مخفی کاری قرار گیرد.

Hooked Gamers – 85/100

Styx: Master of Shadows شاید خیلی پر سر و صدا نیامده، شاید اسم و رسم زیادی برای خود راه ننداخته است، اما نیازی هم نیست که چنین اتفاقی بیفتد. گنج همیشه به چشمان متقاضیان آن وسوسه کننده می آید و Styx تمامی موارد لازم برای یک موفقیت بی سر و صدا را دارد.

CalmDownTom – 80/100

موسیقی های موجود در این بازی، برای افکت های بسیار جالبی استفاده شده است.

3DJuegos – 70/100

بزرگترین نقطه قوت این عنوان، ارائه یک مخفی کاری کلاسیک به سبک تماشا و رد گیری حرکات دشمنان است اما اجرای ضعیف این عناصر در بخش فنی بسیار مهم است که بخواهیم تجربه این عنوان را توصیه کنیم.

Softpedia – 70/100

Styx: Master of Shadows بازی خارق العاده ای نیست و زمان بندی نامناسب آن برای عرضه دردسر ساز شده است چرا که همگی بازیکنان در حال حاضر مشغول لذت بردن از مخفی کاری موجود در Shadow of Mordor هستند. با این حال برای بازیکنان قدیمی کار، مراحلی را ارائه می کند که طراحی خوبی دارند و قابلیت های جالب توجهی نیز از شخصیت اصلی به چشم می خورد.

GameSpot – 50/100

از یک نظر Styx مانند یک بازی قدیمی از روزهای اولیه بازی های ویدئویی است اما این عنوان به گونه ای تاریخ گذشته محسوب می شود. این بازی سعی می کند یک سری از عناصر بازی های مدرن را در خود داشته باشد اما از طرفی مشکلی پیش نمی آمد که اگر به سراغ بازی های Tenchu یا اولین عنوان Metal Gear Solid در گذشته میرفت.

لانچ تریلر این عنوان را هم در اینجا می توانید تماشا کنید:

[jwplayer mediaid=”187142″]

دانلود با کیفیت HD

دانلود با کیفیت SD

 

 

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید