تریلر جدیدی از بازی The Evil Within منتشر شد| The World Within

۱۹ مهر ۱۳۹۳ - ۱۵:۵۸

امروز شرکت Tango Entertaiment، و همینطور استودیو Bathesda، تریلری جدید از یکی از موردانتظار ترین بازی های پیش رو خود، یعنی The Evil Within منتشر کردند. شما در این تریلر کاراگاه زبده ما و همینطور مردی مرموز با لباسی سفید خواهید دید. جالب است که نام این تریلر زیبا هم، با نام خود بازی شباهت زیادی دارد. نام این تریلر The World Within می باشد. برای مشاهده تریلر با ما در ادامه مطلب همراه باشید.

همچنین در این تریلر، شما شیطان های درون بازی و دشمنانتان در بازی را می بینید. در این تریلر خواهید دید که اگر به دست این دشمنان نابود شوید، چه چیزهایی انتظارتان را می کشد. همانطور که می دانید، شما در این بازی از مهمات و اسلحه های مختلف گرم برخوردار نیستید، و باید از هوش خود استفاده کنید که در این تریلر به نمایش در خواهد آمد.

دانلود تریلر با کیفیت HD

در بازی The Evil Within شما در نقش کاراگاه Sebastian Castellanos قرار خواهید گرفت، و در یک تیمارستان که مملو از موجودات شیطانی است، به دنبال دوست خود خواهید گشت. البته این کاراگاه با تجربه است و چندین بار با چنین موضوعاتی مواجه شده است. البته فرار از محلکه برای بار چندم و همچنین از این تیمارستان، تا حدی غیرقابل باور (برای بازیبازان) خواهد بود.

بازی The Evil Within در سبک Survival Horror می باشد که قرار است در تاریخ ۱۴ اکتبر (۲۲ مهر ۱۳۹۳) برای پلتفرم های PS4 و PS3، همچنین کنسول های Xbox One و Xbox One، و البته برای PC نیز منتشر شود.

مطالب مرتبط سایت

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید