حقایقی در رابطه با Resident Evil Revelations 2 که احتمالا از آن بی اطلاع بودید

۱۹ مهر ۱۳۹۳ - ۱۳:۱۷

دومین عنوان از Resident Evil Revelations بازی بسیار جالبی است چرا که سازندگان توضیحات قابل توجهی را تاکنون ارائه کرده اند. عنوانی که به مانند The Walking Dead در چند قسمت مختلف منتشر خواهد شد و سازندگان می خواهند که ترس موجود در Resident Evil های کلاسیک را بازگردانند. با ما در ادامه مطلب همراه باشید چرا که یک سری نکته جالب وجود دارد که احتمالا از آنها بی خبر بوده اید.

اطلاعاتی که در زیر مشاهده می کنید، از نمایشگاه NYCC بدست آمده است.

اول از همه به چند قسمتی بودن این عنوان و دلیل چنین کاری می پردازیم. سازندگان علت این مهم را هواداران اعلام کرده اند. آنها می خواهند که بازیکنان با یکدیگر در رابطه با اتفاقاتی که افتاده و مسائل پیش روی بحث کنند تا اینکه انتظارات برای قسمت بعدی افزایش یابد.

نکته دوم اینکه در بخش داستانی، شخصیت Claire دزدیده شده است و پس از هوشیاری، خودش را در یک جزیره دور افتاده می یابد. این مسئله اشاره ای کاملا واضح و مستقیم به بازی Resident Evil Code: Veronica دارد. سازندگان اعلام کرده اند که در Revelations 2 شما شاهد تعداد بسیاری زیادی easter egg خواهید بود.

انتخاب جزیره به این خاطر بوده است که سازندگان تمایل دارند همان حس وحشت اولین Revelations برای مبارزه در محیط های تنگ و تاریک تکرار شود تا اینکه شاهد ترسی در حد عناوین ابتدایی Resident Evil داشته باشیم.

دشمنان جدید بازی همانطور که می دانید Afflicted نام دارند. آنها انسان هایی هستند که از آزمایشان مختلف ناقص بیرون آمده اند و هنوز بخشی از خوی انسانی خود دارند. با این حال بسیار تهاجمی می باشند و به هر کسی در اطراف خود حمله خواهند کرد. این افراد زامبی های کلاسیک نیستند و تنها نوع دشمن در Revelations 2 هم قلمداد نمی شوند.

تریلری که برای معرفی Revelations 2 معرفی شد را به یاد دارید؟ اگر خیر می توانید آنرا از اینجا تماشا کنید. طی برگزاری همایش، سازندگان به حضار یک ویدئو پشت صحنه را نمایش دادند نحوه ساخته شدن این ویدئو را نشان می داد. ایجاد محیط مخصوص این ویدئو نصف روز به طول انجامید و نصف دیگر هم به ضبط آن اختصاص یافت. فیلم برداری در یک انبار صورت گرفت که شامل 100 کارگر می شد. اما برای دختر بچه، تهیه کنندگان از دو دختر استفاده کردند چرا که طبق قوانین، هیچ بچه ای نباید بیش از 6 ساعت مداوم کار کند.

در بخش داستانی شما شاهد بازگشت شخصیت Claire Redfield خواهید بود که از وقایع شوم Raccoon City جان سالم به در برده و هم اکنون برای یک سازمان مبارزه با بیوتروریسم، تحت عنوان Terra Save فعالیت می کند. Moira Burton به عنوان دختر Barry Burton نیز حضور دارد. این دو شخصیت طی حمله یک گروه ناشناس به Terra Save بی هوش شده و پس از بیداری خود را در یک جزیره می یابند.حال Moira و Claire با دشمنانی به نام Afflicted مواجه هستند و باید سعی کنند که از اینجا فرار کنند.

Resident Evil: Revelations 2 با رزولوشن ۱۰۸۰p و نرم فریم ۶۰ بر روی کنسول های نسل فعلی و PC اجرا خواهد شد و اوایل سال ۲۰۱۵ برای PlayStation 4 ،Xbox One ،PS3 ،Xbox 360 و PC منتشر می شود.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید