مزایای پیش خرید Resident Evil Revelations 2 بر روی کنسول های سونی مشخص شد

۱۹ مهر ۱۳۹۳ - ۰۸:۵۶

باز هم یک بازی جدید و باز هم جوایز و مزایای مختلف برای پیش خرید آن. مدتی می شود که از معرفی Resident Evil Revelations 2 گذشته است و اطلاعات مختلفی را پیرامون آن دریافت کرده ایم. اینطور که به نظر می رسد شرکت Capcom با سونی همکاری می کند تا یک سری محتویات انحصاری را برای کنسول های Playstation ارائه کنند (البته در صورت پیش خرید). برای جزئیات بیشتر با ما در ادامه مطلب همراه باشید.

طی برگزاری کنفرانس شرکت Capcom در همایش NYCC، سازندگان از یک سری مزایا در صورت پیش خرید بازی خود از شبکه PSN رونمایی کردند. افرادی که فصل کامل Resident Evil Revelations 2 را برای PS3 یا PS4، پیش خرید می کنند، از یک بسته مخصوص به نام  “Raid Mode Throwback Stage Pack” بهره خواهند برد که شامل خاطره انگیزترین مراحل در سری بازی Resident Evil می باشد.

پیش خرید Resident Evil Revelations 2 برای PS4 و PS3 به ترتیب از 14 اکتبر و اواخر اکتبر آغاز خواهد شد.

در بخش داستانی Resident Evil Revelations 2 شما شاهد بازگشت شخصیت Claire Redfield خواهید بود که از وقایع شوم Raccoon City جان سالم به در برده و هم اکنون برای یک سازمان مبارزه با بیوتروریسم، تحت عنوان Terra Save فعالیت می کند. Moira Burton به عنوان دختر Barry Burton نیز حضور دارد. این دو شخصیت طی حمله یک گروه ناشناس به Terra Save بی هوش شده و پس از بیداری خود را در یک جزیره می یابند.حال Moira و Claire با دشمنانی به نام Afflicted مواجه هستند و باید سعی کنند که از اینجا فرار کنند.

Resident Evil: Revelations 2 با رزولوشن ۱۰۸۰p و نرم فریم ۶۰ بر روی کنسول های نسل فعلی و PC اجرا خواهد شد و اوایل سال ۲۰۱۵ برای PlayStation 4 ،Xbox One ،PS3 ،Xbox 360 و PC منتشر می شود.

 

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید