گیفت کارت
گیفت کارت

دارندگان کنسول Xbox One هم اکنون می توانند CoD: AW را Pre-download کنند

۱۸ مهر ۱۳۹۳ - ۱۲:۲۸

اگر از طرفداران بازی Call Of Duty: Advanced Warfare باشید، و همچنین از دارندگان کنسول نسل هشتمی مایکروسافت، یعنی Xbox One، خبری قرار است به دستتان برسد که مطمئنا شما از خواندن آن فوق العاده خوش حال خواهید شد. با ما در ادامه مطلب همراه باشید.

اگر از دارندگان کنسول Xbox One هستید، می توانید امروز، بازی Call Of Duty: Advanced Warfare را برای کنسول خود Pre-download یا پیش دانلود (!) کنید. اگر بتوانید بازی را امروز دانلود کنید، بازی در روز ۳ نوامبر یعنی یک روز قبل از انتشار رسمی، به صورت آماده در داشبورد کنسول خود خواهید داشت. البته برای دانلود بازی، شما حداقل به ۴۵ گیگ ترافیک اینترنت نیازمندید. البته این را هم باید بدانید که فقط کسانی می توانند بازی را دانلود کنند، که آن را پیش خرید کرده باشند.

بازی در حال حاضر فقط دو نسخه یا Edition برای پیش خرید و Pre-Load دارد. اولین نسخه، نسخه Day Zero می باشد. قیمت این نسخه، ۶۰ دلار بوده، از مزیت های آن می توان به: دارا بودن دو سلاح با طراحی سفارشی ، یک نوع گلوله بسیار پیشرفته و سفارشی، یک Exoskeleton مخصوص و سفارشی، سلاح EM1 کوانتومی با طراحی سلاح های انرژی (یک نوع سلاح مخصوص درون بازی)، دوبرابر شدن میزان XP در روز انتشار رسمی، و قابلیت Early-Access یک روز قبل از انتشار؛اشاره کرد.

نسخه دیگر که Digital Pro Edition نام دارد، ۱۰۰ دلار قیمت داشته، و از مزیت های آن می توان به: دارا بودن Season Pass بازی، نقشه Atlas Gorge bonus برای بخش چندنفره بازی، محتوای Atlas Digital Content، و هرچیزی که در نسخه یا Edit معمولی بازی وجود دارد اشاره کرد.

نسخه Digital Pro Edition در روز ۴ نوامبر (۱۳ آبان ۱۳۹۳) و نسخه Day Zero در ۳ نوامبر (۱۲ آبان ۱۳۹۳) برای Xbox One قابل لاتچ یا اجرا خواهد بود. البته این بازی برای کنسول های X360؛ PS3 و PS4، همچنین پلتفرم PC نیز منتشر خواهد شد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید