با تصاویری جدید از بازی Halo: The Master Chief Collection همراه باشید

۱۷ مهر ۱۳۹۳ - ۱۹:۰۵

امروز، شرکت مایکروسافت، ناشر بازی Halo: The Master Chief Collection، تصاویری از یکی از نقشه های نسخه Halo 2: Anniversary، با نام Warlock منتشر کرد. برای مشاهده این تصاویر با ما در ادامه مطلب همراه باشید.

در این تصاویر زیبا، شما Master Chief را مشاهده خواهید کرد که درحال نابودی دشمنان خود است. همچنین منظره هایی از نقشه را مشاهده می کنید. قابل ذکر است که بگوییم، به این نسخه از نقشه Warlock که تصاویر آن را می بینید، در خودبازی Warlord گفته خواهد شد.

تصاویر منتشر شده:

بازی Halo: The Master Chief Collection توسط دو استودیو Bungie و Industries 343 ساخته شده، مجموعه ای از چهار بازی Halo: Combat Evolved Anniversary، بازی Halo 2 Anniversary، بازی Halo 3 و بازی Halo 4 می باشد که با کیفیت و رزولوشن بهتر، همینطور با فرمی ریت بهتر نسبت به نسخه های اصلی، به صورت انحصاری برای کنسول نسل هشتمی مایکروسافت یعنی Xbox One در ۱۱ و ۱۳ نوامبر (به ترتیب آمریکای شمالی و انگلستان) توسط خود مایکروسافت به انتشار خواهد رسید. قابل ذکر است که بگوییم، با خرید این بازی، می توانید به سریال Halo: Nightfall و نسخه بتا بازی Halo 5: Guardian دسترسی داشته باشید.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید