سازنده AC: Unity: نرخ فریم 30 fps حس سینماتیکی بیشتری دارد

۱۷ مهر ۱۳۹۳ - ۱۳:۵۵

تیم سازنده Assassin’s Creed: Unity اخیراً اعلام کرد که بازی با رزولوشن و نرخ فریم مشابهی بر روی کنسول های نسل هشتمی مایکروسافت و سونی اجرا خواهد شد. سازنده بازی در مورد جزئیات علت این امر صحبت می کند.

Nicolas Guérin یکی از کارگردان های بازی طی مصاحبه ای اظهار کرد:

“در یوبیسافت برای مدت زیادی قصد داشتیم نرخ فریم 60 fps را در دستور کار خود داشته باشیم. فکر نمی کنم آن ایده ی خوبی باشد به این علت که به اندازه ای که باید شما از 60 فریم بر ثانیه استفاده نمی کنید و چیزی واقعی به نظر نمی رسد. آن مانند فیلم The Hobbit عجیب به نظر می آید.”

Guérin اذعان کرد که صنعت بازی سازی جمعاً نرخ فریم 60 fps را به عنوان استاندارد پذیرفته است در حالی که وقتی کیفیت تصاویر و عکس ها مطرح می شود 60 fps آن قدر عالی نیست.

Alex Amancio، مدیر پروژه ی بازی، نیز در مصاحبه ای اظهار کرده است:

“نرخ 30 فریم بر ثانیه هدف ما بود و این نرخ فریم سینماتیکی تر به نظر می رسد. 60 fps برای یک عنوان شوتر واقعاً خوب است اما برای یک بازی اکشن ماجراجویی این طور نیست. در واقع وقتی که با نرخ 30 فریم بر ثانیه اجرا می شود برای بازیکنان احساس بهتری ایجاد می کند. علاوه بر این، این میزان نرخ فریم به ما این امکان را داد تا همه چیز را تا حداکثر ممکن ارتقا بدهیم.

این موضوع مانند سؤال درباره رزولوشن بازی است. عدد کیفیت پیکسل های اجرایی بازی چیزی است که شما می خواهید؟ اگر بازی زیبا به نظر برسد دیگر چه کسی به این اعداد و ارقام توجه می کند؟”

بازی Assassin’s Creed: Unity در ماه نوامبر برای PlayStation 4، Xbox One و PC عرضه خواهد شد.

0
0

بیشتر بخوانیدنظرات

دیدگاهتان را بنویسید