گیمفاوب سایت خبری تحلیلی بازی های ویدئویی
English
ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

نحوه فعالسازی Oculus Rift برای عنوان Alien: Isolation

اخبار بازی ها
نحوه فعالسازی Oculus Rift برای عنوان Alien: Isolation

در ابتدا همه بر این باور بودند که عنوان Alien: Isolation پس از انتشار، از Oculus Rift پشتیبانی خواهد کرد. اما ناشر این عنوان سگا، اعلام کرد که این فقط یک نمونه اولیه بوده و آن را در نسخه نهایی بازی غیر فعال کرده است.

پس از اعلام سگا مبنی بر غیر فعال بودن امکان استفاده از هدست واقعیت مجازی، ماد سازان یا همان افراد عادی که محتویات اضافه برای بازی های PC منتشر می کنند، دست به کار شده و مجدد امکان استفاده از Oculus Rift را فعال کرده اند.
در صورتی که شما نیز علاقه به فعال کردن استفاده از هدست واقعیت مجازی دارید، به فایل ENGINE_SETTINGS.XML بروید. لازم به ذکر است که این فایل درون پوشه DATA بازی قرار دارد.
کلمه stereo options را پیدا کرده و مقادیر را به این شکل تغییر دهید:

< setting name=”Stereo Mode”>
< quality name=”Rift” precedence=”4″>
< quality name=”Off” precedence=”4″>
< /setting>

پس از اینکار، هدست خود را در حالت extended mode قرار دهید و در بخش Oculus config utility، سرویس های موجود را متوقف کنید. اکنون می توانید از هدست واقعیت مجازی خود لذت ببرید.

12345678910(بدون امتیاز)
Loading...

در صورتی که هنگام دانلود ، نصب ، فعالسازی و بازی کردن به مشکلی برخورد کردید ، با شماره 9099070345 از طریق خط ثابت تماس بگیرید ، همکاران ما به صورت شبانه روزی پاسخگوی سوالات و مشکلات شما می باشد . (همراه رایانه)


   
عضویت در سایت

ثبت نام برای این سایت

A password will be e-mailed to you.

دریافت رمز جدید

لطفا نام‌کاربری یا نشانی رایانامه خودتان را وارد کنید. برای ساخت یک گذرواژه تازه با رایانامه، شما یک پیوند دریافت خواهید کرد.

نام کاربری و یا آدرس ایمیل خود را جهت طی کردن مراحل بازیابی رمز عبور وارد نمایید.
ورود به حساب

جستجو در سایت