گیمفاوب سایت خبری تحلیلی بازی های ویدئویی
English
ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

پوستر چهارمین جشنواره بازی های رایانه ای تهران رونمایی شد

پوستر چهارمین جشنواره بازی های رایانه ای تهران رونمایی شد

سخنگوی بنیاد‌ملی‌بازی‌های‌رایانه‌ای از رونمایی پوستر چهارمین جشنواره بازی های رایانه ای تهران خبر داد و گفت: این جشنواره 21 مهرماه در برج میلاد برگزار می‌شود.

به گزارش روابط عمومی بنیاد‌ملی‌بازی‌های‌رایانه‌ای،”هادی کافی”با بیان اینکه گربه ایرانی به عنوان کاراکتر جشنواره انتخاب شده است،افزود: کاراکترچهارمین جشنواره بازی‌های رایانه‌ای تهران را “علی رادمند” طراحی کرده است.

چهارمین جشنواره بازی‌های رایانه‌ای تهران به منظور ترویج مبانی فرهنگی و هویت اسلامی ایرانی از طریق این صنعت با نگاه ویژه به کودکان و نوجوانان، شناخت و حمایت از استعدادهای موجود این صنعت در کشور با رویکرد بومی‌سازی و تقویت تولید ملی، ایجاد فضای رقابت علمی، فنی، فرهنگی و هنری میان جوانان فعال در عرصه بازی‌های رایانه‌ای، برگزار می‌شود.

ارتقاء و رشد کمی و کیفی تولیدات، ایجاد زمینه برای رشد و شکوفایی خلاقیت های دانش جویان و دانش آموزان در صنعت سرگرمی و بازی، نمایش توانمندی های متخصصان و هنرمندان ایرانی و ایجاد زمینه برای رشد و شکوفایی خلاقیت های جوانان و معرفی بازی های برجسته به عنوان الگوهایی برای صنعت بازیسازی از اهداف برگزاری این رویداد فرهنگی به شمار می رود.

مراسم اختتامیه جشنواره یادشده با حضور مسوولان و چهره‌های فرهنگی و هنری کشور ساعت 18در سالن همایش‌های برج میلاد برگزار می شود.

Poster

 دانلود پوستر چهارمین جشنواره بازی های رایانه ای تهران

12345678910(بدون امتیاز)
Loading...
ADS
نظرات

 1. lord mahdi گفت:

  نمی خوام توهینم کنم ولی واقعا از این کارشون خیلی بدم اومد که جشنوار رو توی مهر انداختند و توی فصل مدارس واقعا براشون متاسفم! No

  0Thumb up 0Thumb down
 2. سون خان گفت:

  من تو پست قبلی یه شوخی کردم شوخی شوخی جدی شد اختتامیه مگه 21 مهر نیس چطور شروعش اون روز هس؟! Neutral فاجعه بعدی محل برگزاریشه چرا از مصلی به برج میلاد انتقال دادن!!!این فاجعس ما که از کرج بخوایم بیام مشکلات میشه برامون Really Angry Really Pissed Neutral

  0Thumb up 0Thumb down
 3. hossein copol گفت:

  اونوقت افتتاحیه کیه ؟ Question

  0Thumb up 0Thumb down
 4. LEON گفت:

  فکر کنم یه روزه باشه اینطور که تو سایتا نوشته… اگه اینطور باشه خیلی افتضاحه!! No No No

  0Thumb up 0Thumb down
 5. Mr.MR3 گفت:

  دوستان خودتونو اذیت نکنین….اینا کلا با خودشون مشکل دارن ROTFL No No No

  0Thumb up 0Thumb down
 6. BlackStarDN گفت:

  یعنی چی کی این لامصب برگزار میشه؟من میخوام بررررررررررررررم Really Pissed Really Pissed Really Pissed

  0Thumb up 0Thumb down
 7. rise fall گفت:

  به نظر من اگه برج میلاد برگزار شه کیفیت نمایشگاه بیشتر میشه.اگه مدت زمان نمایشگاه هم بسبت به سال های قبل کم شه خوبه ولی نه یه روز مثلا بشه 3 روز.اگه برای ورودی هم بلیط داشته باشه که خیلی خوبه چون:1-برای بنیاد یه پولی جور میشه 2-اگه بلیطی بشه هر کسی نمیاد و نمایشگاه مهدکودک نمیشه

  0Thumb up 0Thumb down
عضویت در سایت

ثبت نام برای این سایت

A password will be e-mailed to you.

دریافت رمز جدید

لطفا نام‌کاربری یا نشانی رایانامه خودتان را وارد کنید. برای ساخت یک گذرواژه تازه با رایانامه، شما یک پیوند دریافت خواهید کرد.

نام کاربری و یا آدرس ایمیل خود را جهت طی کردن مراحل بازیابی رمز عبور وارد نمایید.
ورود به حساب

جستجو در سایت