گیمفاوب سایت خبری تحلیلی بازی های ویدئویی
English
ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

21 مهرما‌ه آیین اختتامیه چهارمین جشنواره بازی‌های رایانه‌ای تهران

21 مهرما‌ه آیین اختتامیه چهارمین جشنواره بازی‌های رایانه‌ای تهران

سخنگوی بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای اعلام کرد مراسم اختتامیه چهارمین جشنواره بازی‌های رایانه‌ای تهران 21ماه‌جاری در برج میلاد برگزار می شود.
به گزارش روابط عمومی بنیاد ملی بازی های رایانه ای،مراسم اختتامیه جشنواره یادشده با حضور مسوولان وچهره های فرهنگی و هنری کشور از ساعت 16تا 22در سالن همایش های برج میلاد برگزار می شود.

چهارمین جشنواره بازی‌های رایانه‌ای تهران به منظور ترویج مبانی فرهنگی و هویت اسلامی ایرانی از طریق این صنعت با نگاه ویژه به کودکان و نوجوانان، شناخت و حمایت از استعدادهای موجود این صنعت در کشور با رویکرد بومی‌سازی و تقویت تولید ملی، ایجاد فضای رقابت علمی، فنی، فرهنگی و هنری میان جوانان فعال در عرصه بازی‌های رایانه‌ای، برگزار می‌شود.

ارتقاء و رشد کمی و کیفی تولیدات، ایجاد زمینه برای رشد و شکوفایی خلاقیت های دانش جویان و دانش آموزان در صنعت سرگرمی و بازی، نمایش توانمندی های متخصصان و هنرمندان ایرانی و ایجاد زمینه برای رشد و شکوفایی خلاقیت های جوانان و معرفی بازی های برجسته به عنوان الگوهایی برای صنعت بازیسازی از اهداف برگزاری این رویداد فرهنگی به شمار می رود.

بر اساس اعلام دبیرخانه دائمی جشنواره بازی های رایانه ای تهران، آشنایی با دستاوردهای نوین بازی سازی در ایران، تقدیراز توانمندی و خلاقیت هنرمندان ایرانی، نمایش و سنجش نوآوری‌های هنرجویان و دانش آموختگان بازی و سرگرمی و دعوت از هنرمندان و متخصصان دیگر عرصه‌ها برای تقویت و پیشرفت بازی‌سازی رویکردهای این جشنواره را تشکیل می دهد.

مجموع 100 اثر به دبیرخانه این جشنواره ارسال شده،از این تعداد 89 عنوان بازی رایانه ای و یازده عنوان بازی‌نامه است؛ 45 شرکت کننده مستقل و 23 شرکت بازی ساز، متقاضیان حضور در این جشنواره هستند.

یازده بازی‌نامه به دبیرخانه جشنواره ارسال شده که از این تعداد 8 بازی‌نامه مستقل و 3 بازی‌نامه متعلق به شرکت های بازی ساز است، همچنین بازی های”PC” چهل و هفت مورد ، “IOS” و”ANDROID” چهل و دو مورد به دبیرخانه این جشنواره ارسال شده است.

جشنواره چهارم بازی های رایانه ای تهران در قالب بخش های “اصلی”، “فرعی ” و “انتخاب بازی سال” برگزار می شود.

Poster

12345678910(بدون امتیاز)
Loading...

ADS

نظرات

 1. سون خان گفت:

  الان یه سوال اینا کی برگزار می کنن می ترسم آخرش وقت نکنن افتتاح کنن با اختتامیه یکیش کنن Neutral مسئولین لدفن اول تاریخ برگزاری رو بزنید Neutral

  0Thumb up 0Thumb down
 2. memo گفت:

  آقازمان برگزاري شو اطلاع بديد ممنون

  0Thumb up 0Thumb down
 3. shaygan گفت:

  اقا تاریخ برگزاری کی ؟ Neutral Neutral

  0Thumb up 0Thumb down
 4. MinorRex گفت:

  نمایشگاه کی هست؟
  اختتامیه چیه؟
  افتتاح نشده که اختتام نمیشه! Laugh Question Question Confused

  0Thumb up 0Thumb down
عضویت در سایت

ثبت نام برای این سایت

A password will be e-mailed to you.

دریافت رمز جدید

لطفا نام‌کاربری یا نشانی رایانامه خودتان را وارد کنید. برای ساخت یک گذرواژه تازه با رایانامه، شما یک پیوند دریافت خواهید کرد.

نام کاربری و یا آدرس ایمیل خود را جهت طی کردن مراحل بازیابی رمز عبور وارد نمایید.
ورود به حساب

جستجو در سایت