گیمفاوب سایت خبری تحلیلی بازی های ویدئویی
English
ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

Terra Battle در تاریخ 9 اکتبر برای Android و iOS منتشر می شود

SmartPhones
Terra Battle در تاریخ 9 اکتبر برای Android و iOS منتشر می شود

Terra Battle ساخته Mistwalker در تاریخ 9 اکتبر (17 مهرماه 1393) بر روی Android و iOS در سرتاسر دنیا منتشر خواهد شد. استودیو سازنده این خبر را اعلام کرده است.

این بازی رایگان توسط خالق Final Fantasy، یعنی آقای Hironobu Sakaguchi برای اولین بار در جولای معرفی شد. در این عنوان، بازیکنان وظیفه رهبری گروهی در حال رشد از قهرمانان، در طول بخش های مختلف و نبردهای تاکتیکی را به عهده می گیرند. Terra Battle از سیستم مبتنی بر شبکه منحصر بفرد بهره می برد، که بازیکنان برای قرار دادن قهرمانانشان در موقعیت برتری دارای محدودیت زمانی هستند. طبف گفته های Mistwalker، این بازی داستان گروهی از جنگجویان را روایت می کند که “برای پی بردن به ذاتی مرموز، که با نام The Maker شناخته می شود، به مرکز دنیا سفر کرده اند”. این بازی برای باز کردن اعضای نادر یا پر کردن دوباره استقامت خالی شده، از ریزتراکنش بهره می برد. این استودیو ویژگی های را می افزاید، و پایه بازی با اصطلاح Download Starter Campaign عرضه می شود. برنامه ریزی شده که آهنگ هایی ساخته آهنگساز Final Fantasy، آقای Nobuo Uematsu، شخصیت جدیدی طراحی شده توسط طراح Final Fantasy، آقای Yoshitaka Amano و مرحله ای نهایی از نسخه آزمایشی کنسولی، به نام Terra Battle World، اضافه شوند.

12345678910(بدون امتیاز)
Loading...

ADS

عضویت در سایت

ثبت نام برای این سایت

A password will be e-mailed to you.

دریافت رمز جدید

لطفا نام‌کاربری یا نشانی رایانامه خودتان را وارد کنید. برای ساخت یک گذرواژه تازه با رایانامه، شما یک پیوند دریافت خواهید کرد.

نام کاربری و یا آدرس ایمیل خود را جهت طی کردن مراحل بازیابی رمز عبور وارد نمایید.
ورود به حساب

جستجو در سایت