شایعه: تاریخ انتشار نسخه PC بازی Metal Gear Solid V: Ground Zeroes اعلام شد

۱۱ مهر ۱۳۹۳ - ۱۶:۳۲

سری بازی Metal Gear Solid تا کنون چندان میانه ای با انتشار بر روی پلتفرم PC نداشته اند اما در نمایشگاه Gamescom 2014، آقای Hideo Kojima به عنوان خالق این سری اعلام کردند، که اولین قسمت از پنجمن نسخه Metal Gear Solid برای رایانه های شخصی هم در آینده عرضه خواهد شد. تا کنون تاریخ انتشار دقیقی در دست ما نبوده است اما ظاهرا یک سری منابع خبری در امروز تاریخ مورد نظر را اعلام کرده اند. برای اطلاعات بیشتر با ما در ادامه مطلب همراه باشید.

همایش IGROMIR 2014 به تازگی در کشور روسیه برگزار شده است و گفته می شود که در آن، تاریخ انتشار Metal Gear Solid V: Ground Zeroes برای PC اعلام شده است. طبق گزارش سایت های مختلف روسی، آقای Hideo Kojima شخصا تاریخ 18 دسامبر (مصادف با 27 آذر) را اعلام کرده اند.

اعلام این تاریخ انتشار طی همایشی در روسیه، چندان بعید هم نیست زیرا این کشور بزرگترین جامعه هواداران پلتفرم PC را در دنیا و اروپا دارد. انتظار می رود که Ground Zeroes در سال 2014 عرضه شود و تا 2015 تاخیر نخورد. سایت Videogamer نیز در رابطه با این مسئله از خود آقای Kojima سوال کرده است اما ایشان از پاسخ امتناع کرده اند.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید