سازندگان بازی Shadow of Mordor توضیح می دهند که چرا از نام Lord of The Rings در بازی استفاده نکردند

۱۱ مهر ۱۳۹۳ - ۱۶:۳۲

از زمانی که بازی Middle-earth: Shadow of Mordor عرضه شد، به علت نمرات بسیار خوب و موفقیت هایش طرفداران بازی از قبلاً هم زیاد تر شدند و این عنوان action-RPG که وقایع آن در سرزمین میانه اتفاق می افتد مورد توجه زیادی قرار گرفته است، اما سوالی ذهن بسیاری را مشغول به خود کرده بود که اکنون سازندگان بازی به آن پاسخ دادند. با ما در ادامه مطلب همراه باشید.

پس از عرضه این بازی سوالی ذهن طرفداران این سری را مشغول به خود کرد که چرا این بازی نام Lord of the Rings را در خود نمی بیند.

در مصاحبه ی جدید آقای Bob Roberts ،طراح ارشد بازی، با وبسایت Eurogamer ایشان درباره ی این سوال توضیح دادند که :

یکی از مهم ترین اهداف ما از ابتدا این بود که نمی خواستیم این بازی برای فیلم ارباب حلقه ها باشد. ما نمی خواستیم همان حوادث مشابه درون فیلم را دوباره تکرار کنیم. بنابراین تلاش کردیم بهترین بازی که خودمان می توانیم بر روی آن کار کنیم و ایده ی خود ما باشد را بسازیم. این بازی داستان و تجربه خود ما از سرزمین میانه است. بنابراین من فکر می کنم این اسم دقیقاً همان چیزی بود که می خواستیم و فکر می کنم به جدا شدن این دو عنوان کمک بسیاری می کند.

اگر این بازی نقطه ورود شما به Lord of The Rings است، شما قادر خواهید بود از این بازی شروع کنید و سپس امیدوارم تمام داستان های این سری را بخوانید و به دنیای آن سفر کنید.

بازی Middle-earth: Shadow of Mordor این هفته برای کنسول های PS4, PC و Xbox One عرضه شد و نسخه کنسول های PS3 و Xbox 360 در تاریخ 18 نوامبر عرضه می شود.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید