DayZ انحصاری PS4 نیست | تصاویری از بازی

۱۰ مهر ۱۳۹۳ - ۱۷:۴۵

خالق بازی تایید کرده، که پورت کنسولی DayZ انحصاری PS4 نخواهد بود. در پاسخ به این سوال که آیا DayZ علاوه بر PS4 بر روی Xbox One نیز عرضه می شود یا خیر، Dean Hall گفته که این عنوان مولتی پلتفرم است.

Dean Hall گفته است:

DayZ قطعا عنوانی مولتی پلتفرم خواهد بود، از همان ابتدا نقطه نظر Bohemia به این صورت بوده است، اما ما پلتفرم های دیگری را نیز اعلام خواهیم کرد.

Hall اعلام کرده که ممکن است این بازی با سیستمی مشابه Steam و به صورت Early Access بر روی PS4 عرضه شود.

Early Access بر روی PC مشکلات فراوانی داد که همواره ذهن مردم را درگیر می کند، بنابراین تاریخ عرضه DayZ به آنچه که Sony – اگر قرار است برنامه Early Access انجام شود – ارائه می دهد، بستگی دارد. با توجه به وضعیت DayZ، عرضه از این روش معقولانه است؟

هرکسی که قصد خرید نسخه نهایی DayZ در خرده فروشی ها را دارد، باید کمی صبر کند. Hall توضیح می دهد که اولویت اول آن ها کار بر روی نسخه مستقل PC و کامل کردن آن است.

(انتشار در سال اینده) به استراتژی های انتشار بر روی کنسول ها بستگی دارد، عرضه مستقیم در خرده فروشی ها؟ این اتفاق در سال آینده نخواهد افتاد، زیرا کارهای زیادی باقی مانده است. انتشارنسخه ۱٫۰ بازی DayZ بر روی کنسول ها قبل از  PC بسیار عجیب است.

Hall در کنفرانس Sony در Gamescom اعلام کرد که پورت DayZ برای PS4 منتشر خواهد شد. اگرچه او جزئیات زیادی از نسحه کنسول ارائه نکرد، اما گفت که ساخت پورت PS4 باعث شده سازندگان مواردی را اصلاح و بهبود ببخشند. نسخه مستقل آلفای این عنوان بقا و زامبی محور از طریق Steam Early Access و فروشگاه Bohemia Interactive در تاریخ ۱۶ دسامبر عرضه شد. فروش DayZ  از مرز دو میلیون در ماه می گذشته است.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید