نسخه PS4 و Xbox One عنوان Bayonetta 2 عرضه نمی شود

۱۰ مهر ۱۳۹۳ - ۱۶:۵۲

طبق گفته های Hideki Kamiya از Platinum Games، بازی Bayonetta 2 هرگز برای PS4 یا Xbox One عرضه نخواهد شد، بازیکنان زیادی به طور مرتب به Kamiya تو.ییت زده و درخواست می کنند، که این انحصاری Wii U برای سیستم های نسل جدید پورت شود.، اما او اخیرا توضیح داده چرا این اتفاق مطلقا نخواها افتاد.

Hideki Kamiya می گوید:

ما ([Platinum Games) بازیساز هستیم و با ساخت بازیهایی که ناشرین درخواست یا پیشنهاد می دهند، حمایت می شویم. در مورد Bayonetta، بعد از امضای قرارداد با Sega شروع به ساخت کردیم. بعدها تصمیم گرفتیم که دنباله ای بسازیم، بهمین دلیل کار بر روی Bayonetta 2 را شروع کردیم. زمانی که روند ساخت به مرحله خاصی رسید، وضعیت Sega به “این طرح خوبی نیست” تغییر کرد، بهمین دلیل ساخت بازی موقتا متوقف شد. بدون بودجه نمی توانستیم ساخت بازی را ادامه دهیم، اما ما می خواستیم از هر راهی که شده Bayonetta 2 را در دسترس عموم قرار بدهیم، بنابراین به ناشرهای مختلف ارائه دادیم، اما به عنوان یک بازی بزرگ، نتوانستیم شریک تجاری بزرگ و مناسبی پیدا کنیم. در نهایت، ساخت Bayonetta 2 در حال متوقف شدن کامل بود، که Nintendo به کمک ما امد و توانستیم ساخت بازی را از سر بگیریم. بالاخره بازی هفته گذشته منتشر شد، و توانستیم بعد از پنج سال Bayonetta 2 را دسترس عموم قرار بدهیم. با آگاهی داشتن از شرایط، اگر کسی از انتشار این بازی به صورت انحصاری برای Nintendo عصبانی است، علاقه دارم که دلیلش را بدانم: امکان دارد طوری توضیح دهید که من متوجه شوم؟ همانطوری که قبلا گفتم، اگر می خواهید Bayonetta 2 را بر روی PS4 یا Xbox One تجربه کنید، بهتر نیست که از Nintendo درخواست کنید؟ اگر جواب Nintendo منفی باشد، این اتفاق هرگز نخواهد افتاد. این درخواست ها را برای Mario و Zelda نیز داشته باشید.

Bayonetta 2 سپتامبر گذشته در ژاپن و ۲۴ اکتبر در اروپا و آمریکای شمالی عرضه شد. این بازی توانست نمرات خوبی دریافت کند، از چمله ۳۸/۴۰ در Famitsu  و ۱۰ در Edge، اما در چارت فروش ژاپن مقامی بهتر از سوم بدست نیاورد.

0
0
برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید