باندل کنسول PS4 بازی LittleBigPlanet 3 در آمازون لیست شد

۱۰ مهر ۱۳۹۳ - ۰۰:۱۲

LittleBigPlanet 3 یکی از محدود عناوین پر طرفدار و محبوب است که در E3 2014 به طور انحصاری برای کنسول های Play Station شاهد معرفی آن بودیم. حال با توجه به وبسایت آمازون (UK) به نظر می رسد باید منتظر باندل کنسول PS4 بازی LittleBigPlanet 3 باشیم.

امروز این باندل در وبسایت آمازون UK لیست شد. قیمتی که برای این باندل در فروشگاه آمازون اعلام شده، معادل  £386.78 است که شامل یک PS4 (سیاه) با ظرفیت 500 گیگابایت هارد، یک کنترلر DualShock 4، تمام کابل های مورد نیاز (همچنین کابل HDMI) و یک نسخه بلوری فیزیکی بازی LittleBigPlanet 3 می شود. هیچگونه پاداشی برای پیش خرید این محصول در وبسایت ذکر شده وجود ندارد. سونی تا به امروز این باندل ویژه را معرفی نکرده بود، اما با لیست شدن آن در فروشگاه معتبر آمازون همگی مطمئن هستیم در آینده نه چندان دور شاهد معرفی و انتشار اطلاعات آن خواهیم بود. همچنین می توانید تصویر این باندل را در زیر مشاهده کنید:

توسعه دهنده بازی یعنی Sumo Digital سعی کرده است تا با خلق دنیایی با مزه و شیرین گیم پلی اعتیاد آور را در دنیایی دو بعدی به وجود آورد. بازی LittleBigPlanet 3 به طور انحصاری برای کنسول های Play Station در 18 نوامبر منتشر خواهد شد.

0
0
برچسب‌ها: ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ،

بیشتر بخوانیدنظرات

دیدگاهتان را بنویسید