گیمفاوب سایت خبری تحلیلی بازی های ویدئویی
English
ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

توانایی درمان احتمالا در Dragon Age: Inquisition وجود نخواهد داشت

Xbox One
توانایی درمان احتمالا در Dragon Age: Inquisition وجود نخواهد داشت

هر چه به انتشار اولین Dragon Age بر روی نسل حاضر نزدیک می شویم، جزئیات بیشتری از این بازی اعلام می شود. عدم وجود بازیابی سلامتی و کجادوهای درمانی در Dragon Age: Inquisition تایید شده است. به جای بازیابی سلامتی بعد از مبارزه یا داشتن یک ساحره برای التیام، بازیکنان باید به معجون ها تکیه کنند. کارگردان هنری، آقای Mike Laidlaw در این مورد توضیحاتی داده است.

اگرچه ساحره ها دارای جادوهای مانعی و محافظتی هستند، اما جادوی التیام کلاسیک که در عناوین قبلی Dragon Age وجود داشته، از بین رفته است. Laidlaw توضیح می دهد دلیل حذف این ویژگی، اجازه ندادن به بازیکنان برای استفاده بیهوده از التیام ها است. بازیکنانی که در درمان و کاهش صدمات تجربه داشته، می دانند که این دو تفاوت زیادی با هم دارند. این ویژگی بیشتر برای پیشگیری کاربرد دارد تا واکنش مناسب. جایگزین کلاس درمانگر، مدیریت معجون است. بازیکنان می توانند تعداد معجون هایی که می توانند حمل کنند، را ارتقا بدهند. برای این ویژگی محدودیت وجود دارد. بازیکنان می توانند با مراجعه به Skyhold یا یک اردوگاه، معجون های خود را دوباره پر کنند. علاوه بر این، وجود حداقل یک جادوی متمرکز بر روی التیام در بازی تایید شده است. این قابلیت، به احتمال زیاد توسط یک ساحره، زمانی قابل استفاده است که نوار تمرکز پر شده باشد. با انجام مبارزات این نوار پر شده، و تمامی شخصیت ها همراه بر روی پر شدن آن تاثیر دارند. الزامی بودن همراه داشتن یک درمانگر، و درمان کردن خود با معجون ها، هریک دردسرهای خود را دارند، اما ترکیبی از هر دو می توانند این مشکلات را رفع کند.

Dragon Age: Inquisition در تاریخ 18 نوامبر برای کنسول های نسل قبل، Xbox One, Playstation 4, و PC در دسترس خواهد بود.

12345678910(بدون امتیاز)
Loading...
ADS
نظرات

  1. DMCMRK گفت:

    باید وجود داشته باشه
    آخه این چه وضیه
    ممنون بابت خبر Yes

    0Thumb up 0Thumb down
عضویت در سایت

ثبت نام برای این سایت

A password will be e-mailed to you.

دریافت رمز جدید

لطفا نام‌کاربری یا نشانی رایانامه خودتان را وارد کنید. برای ساخت یک گذرواژه تازه با رایانامه، شما یک پیوند دریافت خواهید کرد.

نام کاربری و یا آدرس ایمیل خود را جهت طی کردن مراحل بازیابی رمز عبور وارد نمایید.
ورود به حساب

جستجو در سایت