گیمفاوب سایت خبری تحلیلی بازی های ویدئویی
English
ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

Super-Size Pumpkaboo به Pokemon X & Y اضافه شد

اخبار
Super-Size Pumpkaboo به Pokemon X & Y اضافه شد

بازیبازان عنوان Pokemon X and Pokemon Y از امروز می توانند از طریق Nintendo Network شخصیت Super-Size Pumpkaboo را دریافت کنند و با آن به بازی بپردازند. همچنین این شخصیت در بخش “Trick-or-Treat Friendly Online Competition” نیز در دسترس قرار خواهد گرفت. کاربران و بازیبازان می توانند پس از دانلود این شخصیت آن را در لیست شخصیت های قابل انتخاب خود مشاهده نمایند. همچنین هیچ اجباری برای دانلود این شخصیت و اضافه کردن آن به بازی وجود ندارد اما برای این دسته از افراد ممکن است جالب باشد که بدانند شخصیت Pumpkaboo دارای Rocky Helmet می باشد که اگر کسی به او حمله کند باعث ضرر رسیدن به خود آن شخصیت خواهد شد. به نظر می رسد این قابلیت در بازی بسیار کارآمد باشد!

Pumpkin Pokemon در چهار اندازه مختلف در دسترس قرار خواهد گرفت که Super-Size Pumpkaboo دارای قابلیت های خصا بیشتری می باشد.

اطلاعات بیشتر را در رابطه با این شخصیت در اینجا مطالعه نمایید.

آیا شما نیز از طرفداران این سری از بازی ها هستید؟ آیا این شخصیت را دوست می دارید؟ نظرات خود را در این باره با ما در میان بگذارید.

12345678910(بدون امتیاز)
Loading...

در صورتی که هنگام دانلود ، نصب ، فعالسازی و بازی کردن به مشکلی برخورد کردید ، با شماره 9099070345 از طریق خط ثابت تماس بگیرید ، همکاران ما به صورت شبانه روزی پاسخگوی سوالات و مشکلات شما می باشد . (همراه رایانه)


   
عضویت در سایت

ثبت نام برای این سایت

A password will be e-mailed to you.

دریافت رمز جدید

لطفا نام‌کاربری یا نشانی رایانامه خودتان را وارد کنید. برای ساخت یک گذرواژه تازه با رایانامه، شما یک پیوند دریافت خواهید کرد.

نام کاربری و یا آدرس ایمیل خود را جهت طی کردن مراحل بازیابی رمز عبور وارد نمایید.
ورود به حساب

جستجو در سایت