گیمفاوب سایت خبری تحلیلی بازی های ویدئویی
English
ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

در Dragon Age: Inquisition هیچگونه achievement منحصر به حالت چند نفره وجود ندارد

Xbox One
در Dragon Age: Inquisition هیچگونه achievement منحصر به حالت چند نفره وجود ندارد

با وجود این حقیقت که Dragon Age: Inquisition برای اولین بار در سری از حالت co-op بهره می برد، Bioware همواره اعلام می کند که این ویژگی جدید تاثیری بر روی کمپین تک نفره ندارد. علاوه بر این، اثبات شده که تیم سازنده قصد دارد حالت چند نفره تجربه ای اختیار باشد و بازیکنان مجبور به انجام آن نباشند. کارگردان هنری، Mike Laidlaw تایید کرده که هیچگونه achievements یا trophies منحصر به حالت چند نفره وجود ندارد.

Laidlaw اعلام کرده در بخش co-op، سیستم نشان درون بازی برای Dragon Age: Inquisition در نظر گرفته شده، اما هیچ یک از achievementهای رسمی این عنوان به حالت چند نفره منحصر نیستند. Bioware قصد دارد با این اقدام انجام هر چیزی به جز حالت داستانی تک نفره را انتخابی قرار دهد. با نگه داشتن achievementها خارج از حالت co-op، حتی بازیکنان که می خواهند بیشترین تعداد achievement را بدست آورند، مجبور به انجام بازی چند نفره نیستند. حتی اگر بازیکنان بازی را به صورت co-op انجام ندهند، Bioware با ارائه محتوایی که برای کامل کردن کمپین اصلی بدون در نظر گرفتن ماموریت های جانبی به 150 ساعت نیاز دارد، بازیکنان را به خرید این عنوان ترغیب می کند. بخش تک نفره بازی به تنهایی یک بازی کامل است، و بخش چند نفره به عنوان یک امکان اضافه در اختیار بازیکنان قرار داده می شود.

12345678910(بدون امتیاز)
Loading...

ADS

عضویت در سایت

ثبت نام برای این سایت

A password will be e-mailed to you.

دریافت رمز جدید

لطفا نام‌کاربری یا نشانی رایانامه خودتان را وارد کنید. برای ساخت یک گذرواژه تازه با رایانامه، شما یک پیوند دریافت خواهید کرد.

نام کاربری و یا آدرس ایمیل خود را جهت طی کردن مراحل بازیابی رمز عبور وارد نمایید.
ورود به حساب

جستجو در سایت