لانچ تریلر F.E.A.R. Online منتشر شد | تجربه وحشت در کنار یکدیگر

۸ مهر ۱۳۹۳ - ۱۶:۴۴

امروز یک بازی ترسناک دیگر به لیست عناوین موجود در شبکه Steam، برای PC اضافه شده است و این عنوان هم چیزی نیست جز F.E.A.R. Online. با ما در ادامه مطلب همراه باشید تا لانچ تریلر آن را تماشا کنید.

F.E.A.R Online که با نام F.E.A.R. Origin Online نیز شناخته می شود، جدیدترین بازی از سری F.E.A.R است که استدیو کره ای Inplay Interactive آن را ساخته و Aeria Games & Entertainment نیز مسئولیت انتشار آن را در شبکه Steam بر عهده دارد. این بازی دارای 10 نقشه به همراه حالات مختلف برای بازی است. تیم ها 4 نفره خواهد بود و مکانیک Soul king از F.E.A.R 3 باز خواهد گشت که به بازیباز اجازه می دهد قابلیت های دشمن خود را یاد بگیرد.

در اصل برای تجربه این عنوان مانند F.E.A.R. Combat، بازیکنان نیاز داشتند که در سایت رسمی ثبت نام کنند و تا اینکه کد فعال سازی به آنها تحویل داده شود. مشکلات فراوانی که پیش آمد باعث شد چنین روشی کنار گذاشته شود و همگان می توانند بازی جدید را در قالب یک بازی رایگان (free-to-play) دانلود کنند.

موتوری که بازی F.E.A.R. Origin Online با آن ساخته شده است، Lithtech Jupiter EX نام دارد که نسخه آپدیت شده موتور به کار رفته در بازی Gotham City Impostors می باشد. بر خلاف F.E.A.R. Combat، در Origin Online بازیکنان می توانند به صورت co-op در بخش داستانی حضور پیدا کنند یا اینکه این قسمت را به صورت تک نفره به پیش ببرند. حالت هایی مانند “Deathmatch” و “Team Deathmatch” نیز برای بخش مبارزات بازیکن علیه بازیکن (PvP) تعبیه شده است.

[jwplayer mediaid=”185615″]

دانلود با کیفیت HD

دانلود با کیفیت SD

0
0
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید