Borderlands: The Pre-Sequel گلد شد

۸ مهر ۱۳۹۳ - ۱۱:۰۰

خودتان را بر سفر به ماه در جدیدترین عنوان از سری بازی Borderlands آماده کنید. امروز یک خبر بسیار هیجان انگیز از بازی Borderlands: The Pre-Sequel منتشر شده است و می توانید از جزئیات آن در ادامه مطلب مطلع شوید.

آقای Randy Pitchford به عنوان مدیر عامل استدیو Gearbox در سایت توئیتر رسما اعلام کرده اند که بازی Borderlands: The Pre-Sequel گلد شده است. گلد شدن یک بازی به این معنی می باشد که تمامی مراحل ساخت به پایان رسیده است و شرکت ناشر، از حالا مشغول تهیه و توزیع دیسک های بازی می شود.

Handsome Jack را که حتما به یاد دارید؟ او که در Borderlands 2 به عنوان شخصیت منفی داستان شناخته می شد، در بازی Borderlands: The Pre-Sequel نیز حضور کاملا فعالی خواهد داشت.  این بازی ۴ شخصیت اصلی دارد که عبارتند از: Athena (اولین حضور در بسته الحاقی Secret Armory of General Knoxx برای Borderland)، دیگری Wilhelm است که یک باس در Borderlands 2 بود، یک ربات جدید به نام Fragtrap که نسخه ارتقاء یافته ربات Claptrap است و در آخر هم فردی به نام Nisha The Lawbringer. در ادامه آمده که بازیکن دستورات خود را از فردی به نام John دریافت می کند که بعدا مشخص می شود که همان جک خوشتیپ Borderlands 2 است. او به دنبال یک شی متعلق به موجودات فضایی می گردد. همچنین اینطور که به نظرم میرسد دو کلاس اسلحه جدید هم این بازی دریافت خواهد کرد که عبارتند از لیزر و اسلحه های منجمد کننده. به دلیل جاذبه کم در Elpis (که ماه قلمداد می شود) شما سوار بر جت پک و در هوا به دشمنان تیراندازی خواهید کرد و در این میان اکسیژن نیز محدود است و بایستی از طریق ‘OX-kits’ مخزن خود را پر کنید.

Borderlands: The Pre-Sequel در ۱۴ اکتبر (مصادف با ۲۲ مهر) برای Xbox 360، PS3 و PC منتشر خواهد شد.

 

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید