گیمفاوب سایت خبری تحلیلی بازی های ویدئویی
English
ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

اسامی یازده بازی‌نامه راه یافته به جشنواره اعلام شد

اسامی یازده بازی‌نامه راه یافته به جشنواره اعلام شد

دبیرخانه چهارمین جشنواره بازی‌های رایانه‌ای تهران اعلام کرد: یازده بازی‌نامه به دبیرخانه این جشنواره ارسال شده که از این تعداد 8 بازی‌نامه مستقل و 3بازینامه متعلق به شرکت های بازی ساز است.

به گزارش روابط عمومی بنیاد ملی بازی های رایانه ای،بازی‌نامه “سیاه” به نویسندگی سعید باقری مهیاری، “بازی مرگ”به نویسندگی امیر رضا آبدینی، ” بازگشت: جام سیمین “به نویسندگی حسن متقی گلشن،”باغچه من” به نویسندگی فرهاد داور پناه و”عملیات انهدام 3″به نویسندگی بنیسی را می توان از بازی‌نامه راه یافته به جشنواره چهارم نام برد.
براین اساس، “سفر جنجالی” به نویسندگی بنیسی،”راز قلعه ایلا” به نویسندگی میلاد بنکدار، “موشوندان”به نویسندگی درسا، “شجاعان” به نویسندگی سیاوش زرین آبادی ،”حماسه آرترون پو “به نویسندگی فرهود فرمند و “دشت توران”به نویسندگی سید مهدی نخلی از دیگر بازی‌نامه های راه یافته به این جشنواره است.
چهارمین جشنواره بازی‌های رایانه ای تهران به منظور ترویج مبانی فرهنگی و هویت اسلامی ایرانی از طریق این صنعت با نگاه ویژه به کودکان و نوجوانان، شناخت و حمایت از استعدادهای موجود این صنعت در کشور با رویکرد بومی سازی و تقویت تولید ملی، ایجاد فضای رقابت علمی، فنی، فرهنگی و هنری میان جوانان فعال در عرصه بازی های رایانه ای برگزار می شود.
همچنین زمان ارسال آثار به جشنواره چهارم بازی‌های رایانه ای تهران پایان یافته و این جشنواره در قالب بخش های “اصلی”، “فرعی” و “انتخاب بازی سال” ماه‌جاری برگزار می شود.

12345678910(بدون امتیاز)
Loading...

ADS

نظرات

  1. BlackStarDN گفت:

    آقای نراقی تو رو خدا زمان جشنواره رو اعلام کنید

    0Thumb up 0Thumb down
عضویت در سایت

ثبت نام برای این سایت

A password will be e-mailed to you.

دریافت رمز جدید

لطفا نام‌کاربری یا نشانی رایانامه خودتان را وارد کنید. برای ساخت یک گذرواژه تازه با رایانامه، شما یک پیوند دریافت خواهید کرد.

نام کاربری و یا آدرس ایمیل خود را جهت طی کردن مراحل بازیابی رمز عبور وارد نمایید.
ورود به حساب

جستجو در سایت