Phil Spencer متعهد به موفقیت Xbox One است|هنوز برای معرفی واقعیت مجازی Xbox آمادگی وجود ندارد

۵ مهر ۱۳۹۳ - ۱۸:۴۲

بسیاری از مردم و علاقه مندان به صنعت گیم در مورد تعهد و پایبندی شرکت مایکروسافت به برند Xbox تردید دارند اما Phil Spencer، رئیس بخش Xbox در شرکت مایکروسافت، برای به موفقیت رساندن Xbox One تلاش فراوانی می کند.

او طی مصاحبه ای به توضیح درباره عقاید خود می پردازد:

“با ساخت ابزار مناسب و پیدا کردن سازندگان شایسته ما به انجمن بی نظیری دست یافته ایم. با کنسول Xbox 360 تلاش های ما با موفقیت قابل توجهی همراه شد و من برای موفقیت Xbox One تمام تلاش خود را می کنم.

در مدت شش ماه گذشته Xbox One تغییر کرده است. ما نسخه بدون کینکت را معرفی کردیم و انتخاب ها را برای علاقه مندان افزایش دادیم. به بروز رسانی سیستم ادامه خواهیم داد و با شروع از کشور ژاپن، در حال حاضر در بازارهای جدیدی این کنسول را عرضه می کنیم. همچنین عرضه در بازار شانگهای کشور چین نیز در هفته آینده اتفاق می افتد و اعتقاد دارم با این تغییرات صورت گرفته، مخاطبان ما بیش از این خواهند شد.”

Spencer در ادامه درباره تکنولوژی واقعیت مجازی صحبت کرد و با وجود این که از رقابت در این زمینه استقبال کرد، اذعان کرد که Xbox هنوز برای صحبت کردن درباره وسیله واقعیت مجازی خودش آمادگی ندارد:

“صنعت گیم به عنوان یک مجموعه کلی به سرمایه گذاری در تحقیق و عناصر و ارکان جدید ادامه می دهد. تکنولوژی های جدید از ما دعوت می کنند تا دنیای جدیدی از بازی ها را تجربه کنیم.

معتقدم که کینکت، صدا و واقعیت مجازی جزو ارکان اصلی هستند. به همین دلیل است که از این که سونی و Oculus در حال سرمایه گذاری در واقعیت مجازی هستند، خرسندم. ما نیز در حال کار بر روی سرمایه گذاری خودمان هستیم اما در حال حاضر در مرحله ای به سر نمی برد که بتوانیم درباره آن صحبت کنیم.

این واقعیت که صنعت گیم به عنوان یک مجموعه کلی در حال سرمایه گذاری برای آن تکنولوژی های جدید هستند باعث بهتر شدن بازی ها خواهد شد. بازیبازان نیز همواره به تکنولوژی های جدید علاقه دارند به این دلیل که افق جدیدی را در بازی ها برای آن ها به ارمغان می آورد. بازیبازان بازی می کنند و احساسات خود را به دنیا سوق می دهند. به این علت است که می توان گفت این بهترین موقعیت برای آزمایش کردن تکنولوژی های جدید است.”

0
0
برچسب‌ها: ، ، ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید