تریلری جدید از بازی Far Cry 4 منتشر شد

۴ مهر ۱۳۹۳ - ۱۸:۱۹

زمان زیادی به انتشار یکی از بهترین و پر طرفدار ترین عناوین شرکت محبوب یوبی سافت یعنی Far Cry 4 نمانده است که امروز این شرکت تریلری جدید از بازی را منتشر کرده است. برای دریافت این تریلر جدید می توانید به ادامه مطلب مراجعه کنید.

تریلر جدید صحنه های خشونت آمیزی را از Kyrat به نمایش میگذارد و کمی بیشتر شخصیت و رفتار Pagan Min را به بازیکنان قبل از ملاقات با او نشان می دهد. همانطور که در تریلر مشاهده میکنید او رفتاری همانند دیووانه ها دارد و کار های خشونت آمیزی در عین حال جالب انجام می دهد. پیشنهاد ما به شما تماشای تریلر است. همچنین ساعاتی قبل اطلاعات زیادی از بازی منتشر شد که می توانید برای مطالعه آن ها به اینجا مراجعه کنید.

دانلود تریلر با کیفیت بالا

دانلود تریلر با کیفیت پایین

مشاهده آنلاین با کیفیت پایین:

[jwplayer mediaid=”185229″]

وقایع داستانی این بازی در سرزمین خیالی Kyrat رخ خواهد داد که محیطی واقع در رشته کوه های مشهور هیمالیا می باشد که توسط یک حاکم با نام Pagan Min اداره می شود. قهرمان اصلی بازی Ajay Ghale نام دارد که Pagan Min را کاملا می شناسد و به عنوان “مهمان افتخاری” او قلمداد می شود. بازیکنان به مرور با آنها آشنا می شوند و خواهند فهمید که چرا NPC ها (شخصیت های غیر قابل بازی) کاملا او را می شناسند و از رابطه اش با Min را مطلع هستند. می توان حدس زد که این شناخت به دوران کودکی یا حضور در ارتش Min باز می گردد با این حال تا انتشار نسخه کامل بازی باید صبر پیشه کنیم تا ببینیم دقیقا اوضاع از چه قرار است.

بازی Far Cry 4 برای پلتفرم های PlayStation 3 ،PlayStation 4 ،Windows PC ،Xbox 360 و Xbox One در ۱۸ نوامبر (مصادف با ۲۷ آبان) عرضه خواهد شد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید