هیچگونه شخصیت مونثی در Triad Wars وجود نخواهد داشت | عدم انتشار بر روی Steam

۴ مهر ۱۳۹۳ - ۱۷:۱۴

Sleeping Dogs مسلما یکی از بهترین بازیهای جهان ازاد نسل قبل بوده و مدتی می شود که سازنده این عنوان یعنی، United Front Games بازی جدید عرضه نکرده است. این کمپانی اطلاعات تازه ای از بازی جدید Triad Wars منتشر کرده است.

طبق گفته های United Front Games، این بازی دنباله Sleeping Dogs نبوده، بلکه بازی جدیدی در دنیایی مشابه است. در جلسه پرسش و پاسخ با تهیه کننده United Front Games، آقای Justin Bullard، اطلاعاتی در مورد جنسیت های موجود در بازی Triad Wars اعلام شده است.

در حال حاضر ما شخصیت مونث نداریم، اما یکی از مزایای بازیهای آنلاین این بوده که در آن ها هر چیزی امکان پذیر است. برخی از این سوالات پاسخ داده شده اند، اما در بسیاری منابع این بازی، یک عنوان MMO معرفی شده. برای روشن کردن موضوع می گویم، این بازی یک عنوان MMO نیست.

در حالی که این بازی تا سال آینده منتشر نمی شود، امکان حضور شخصیت موئث هنوز وجود دارد. احتمالا اضافه شدن این امکان به تقاضای بازیکنان Triad Wars از United Front Games بستگی دارد. Triad Wars فعلا تنها بر روی PC عرضه می شود. James Baldwin، مسئول روابط عمومی Triad Wars، در مورد انتشار این عنوان بر روی PC توضیحاتی داده است.

در این مرحله بازی از طریق وب سایت ما عرضه می شود، و با اینکه ما فعلا برنامه ای برای انتشار بر روی Steam نداریم، اما هیچ چیزی را منتفی اعلام نمی کنیم.

تعحبی ندارد که انتشار بر روی Steam به تعداد درخواست ها بستگی دارد. بنظر می رسد Triad Wars طبق علاقه بازیکن پیش خواهد رفت. بدیهی است، که وضعیت انتشار این عنوان بر روی PS4 و Xbox One هنوز مشخص نیست، اما طبق گفته های United Front Games، این امکان وجود دارد.

ما با PC شروع می کنیم، اما تا ابد بر روی این پلتفرم نخواهیم ماند.

بازگشت دنیای Sleeping Dogs فوق العاده بوده، با اینکه بازی Sleeping Dogs 2 بر روی PS4 و Xbox وجود نخواهد داشت. Triad Wars می تواند تا زمانی که United Front Games تصمیم بگیرد دنباله عنوان جهان باز موفق خود را بسازد، بازیکنان را سرگرم کند.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید