گیفت کارت
گیفت کارت

کارگردان Final Fantasy XV زمان تقریبی انجام بازی کامل و نسخه دمو را اعلام کرد

۴ مهر ۱۳۹۳ - ۱۴:۳۷

بازی Final Fantasy XV در سال 2006 معرفی شد و طی 8 سالی که از معرفی این عنوان می گذرد، ساخت این بازی مورد تأخیر، بحث و حتی شروع مجدد مراحل ساخت بازی در سال 2012 واقع شد. تصمیم اتخاذ شده مبنی بر این که این بازی به جای انتشار برای نسل هفتم برای PlayStation 4 و Xbox One عرضه شود موجب شد که ساخت بازی تقریباً از صفر شروع شود و با این شروع مجدد، Hajime Tabata به عنوان کارگردان جدید پروژه انتخاب شد. در حال حاضرکه حدود 50 تا 60 درصد ساخت بازی تکمیل شده و نسخه ی دمویی برای این بازی به زودی منتشر خواهد شد. Hajime Tabata در مورد پروژه ی Final Fantasy XV جزئیات بیشتری را بیان می کند.

اولین مورد از این جزئیات زمان مورد نیاز برای انجام نسخه دموی بازی است. Tabata در این مورد اظهار کرد:

“فکر می کنم زمان انجام این دمو حدود یک ساعت به طول بیانجامد، البته در این صورت که برای رفتن به مکان های مختلف از خودرو استفاده کنید. اما در هر حال می توانید به نحوی بازی کنید که زمان بیشتری را برای این دمو سپری کنید. برای مثال، به منظور به دست آوردن یک سلاح جدید می توانید به زندانی زیرزمینی بروید که در آن موجودات و هیولاهایی وجود دارد که قوی تر از موجودات روی زمین هستند.”

Tabata در ادامه به مقایسه ی نسخه دمو با بازی کامل Final Fantasy XV پرداخت:

“بازی اصلی برای کامل انجام شدن حدود 40 ساعت زمان می برد، بنابراین با مقایسه ای ساده می توان گفت که محتوای نسخه دمو حدود یک چهلم بازی اصلی است.”

البته این زمان اعلام شده جدا از زمانی است که ممکن است بازیکنان به گشت و گذار در دنیای Final Fantasy XV بپردازند، همان طور که در بیشتر بازی های Final Fantasy موقعیت های بسیار زیادی به منظور کاوش عمیق تر در دنیای بزرگ بازی وجود دارد و در صورتی که این زمان ها نیز به زمان تقریبی انجام بازی اضافه شود، تعداد ساعت های سپری شده در بازی بسیار از این رقم های اعلام شده بیشتر خواهد شد. در مورد نسخه دمو، Tabata این طور بیان کرده است:

“شما این امکان را خواهید داشت تا به رانندگی کردن در محیط بپردازید که در این صورت می توانید انتظار داشته باشید که دمو چیزی بین 3 تا 4 ساعت برای شما به طول بیانجامد. همچنین در صورتی که تصمیم بگیرید بدون استفاده از خودرو و با پای پیاده همه جا بروید، باز هم زمان انجام دمو بیشتر خواهد شد.”

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید