امتیازات بازی Middle-earth: Shadow of Mordor منتشر شد

۴ مهر ۱۳۹۳ - ۱۲:۳۱

دنیایی که J.R.R. Tolkien آن را خلق کرد همیشه از طرفداران زیادی بهره مند بوده است. سرزمین میانه و عناوین مرتبط با آن در کشور ما هم طرفداران زیادی دارد. بعد از مدت ها می توانیم بگوییم که طرفداران سرزمین میانه می توانند یک عنوان اکشن بسیار خوب را تجربه کنند. برای مشاهده نمرات به ادامه مطلب مراجعه کنید.  مدتی پیش بود که استودیو Monolith با همکاری شرکت Warner Bros مشغول ساخت یک عنوان جدید با نام Middle-earth: Shadow of Mordor شد، بازی ماجرای فردی به نام Talion را روایت می کند که می خواهد انتقام خانواده اش را از دشمنانش بگیرد. او همچنین از مهارت ها و قدرت های ویژه ای هم بهره می برد. اکنون با منتشر شدن نمرات بازی به نظر  می رسد طرفداران و بازی بازان با یک عنوان اکشن بسیار زیبا برخوردار هستند. بازی Middle-earth: Shadow of Mordor توانسته از سایت های معتبر نمرات خوب و قابل توجه ای را کسب کند و نشان بدهد که نمیخواهد طرفداران سری را ناامید کند. بیشتر نقد ها از سیستم مبارزات زیبای بازی و ویژگی بسیار جالب Nemesis System تعریف کرده اند.

در پایین می توانید امتیازات بازی Middle-earth: Shadow of Mordor را مشاهده کنید.

بازی Middle-earth: Shadow of Mordor یک بازی با اکشن زیبا و گم پلی بسیار خوب با مکانیک های جالب در دنیای فانتزی خودش می باشد. یکی از خوبی های بازی ویژگی Nemesis System هست. بازی می تواند برای طرفداران سری هم بسیار لذت بخش باشد.
Shadow of Mordor یک بازی عالی و کم یابی است. این یک داستان سرگرم کننده کوچک است که در بازی به خوبی اجرا شده است. اما با وجودی که داستان بازی بسیار سرگرم کننده و خوب می باشد، چیز هایی هم از آن نوشته نشده است. همچنین امکانات بازی هم بسیار خوب می باشد.
بازی Middle-earth: Shadow of Mordor یک بازی اکشن open-world با لایه های زیبا و عمیق در گیم پلی و داستان بازی می باشد. من بسیار شگفت زده شدم وقتی که دیدم ویژگی های شخصیت های بازی و کمبو ها در مبارزات برای شخصیت اصلی بازی و همچنین برای دشمنان چگونه به کار رفته است.
من واقعاً از بازی Middle-earth: Shadow of Mordor لذت بردم. سیستم مبارزات بازی بسیار خوب است. من هنوز از ابتدا تا انتهای بازی شگفت زده هستم.
Shadow of Mordor بدون شک و قطعاً یک تجربه خوب از سرزمین میانه است. داستان منحصر به فرد بازی و سیستم مبارزات عالی بازی در نهایت یک تجربه کلی خوب را از بازی می سازد.
بازی Shadow of Mordor از بازی های دیگر تاثیر گرفته است اما توسط آن ها تعریف نشده است و یک تقلید نیست. قطعاً می توانیم بگوییم که یکی از بهترین بازی های این چند سال اخیر است. همچنین امکانات مبارزات و ویژگی Nemesis System بسیار جالب می باشد.
این یک بازی سرگرم کننده می باشد که به شما فرصت تجربه عنوانی از The Lord of The Rings را میدهد. مبارزات عالی بازی و امکانات آن، بازی را یکی از بهترین بازی های عناوین Lord of the Rings در این چند سال اخیر کرده است.
اگر شما با داستان و افسانه های کتاب و فیلم ارباب حلقه ها آشنا نباشید، ممکن است شما بسیاری از مطالب را به سختی درک کنید. اما با این وجود شما همچنان با یک عنوان فانتزی سرگرم کننده با هسته گیم پلی عالی آن مواجه هستید.
با شروع هر مرگ، انتقام جدیدی را شروع خواهید کرد. بازی Shadow of Mordor باعث می شود شما بسیار از این دنیای بزرگ لذت ببرید. مبارزات در بازی بسیار خوب کار شده است.
 به عنوان یک بازی open-world در سرزمین میانه، بازی Shadow of Mordor شامل گیم پلی منحصر به فردی است. با وجودی که داستان اصلی بازی را می توان به سرعت به پایان رساند اما همچنان در موردور چیز های برای کشف کردن وجود دارد.
بازی شباهت های به سری بازی های Assassin’s Creed و Batman: Arkham دارد اما در گیم پلی چیز های جدید و بسیار زیبایی هم دیده می شود که تجربه منحصر به فردی از مبارزات بازی را برای هر کس به ارمغان میاورد.
جهان زنده بازی و مبارزات بازی گزینه های بسیار خوبی برای جذابیت بازی به شما می دهد. همچنین ارتش دشمن هم هیمشه در حال تحول است. اما اگر شما از کشتن ارک ها لذت می برید می توانید در بازی بسیار آن را تجربه کنید.
چشم انداز محیط و مناظر و پیداکردن چیز های مختلف شاید در اندازه ی بسیاری از عناوین open-world نباشد اما همچنان بازی یکی از بهترین عناوینی است که از داستان های افسانه ای و حماسی J.R.R. Tolkien ساخته شده است. ابتکار بازی در به کار گیری سیستم Nemesis system بسیار خوب و قابل توجه می باشد.
بازی Shadow of Mordor یک عنوان بسیار خوب و پیچیده در دنیای فانتزی خودش می باشد. همچنین بازی دارای سیتم مبارزات بسیار خوبی است.
بازی Shadow of Mordor با جلو های ویژه بصری خیره کننده و ویژگی های بازی از ابتدا تا انتهای آن یک تجربه خوب را برای شما رقم می زند. البته داستان بازی می توانست بهتر باشد و ارتباط بیشتری با آثار تالکین داشته باشد.
من فکر می کنم Shadow of Mordor سزاوار این است که مخاطبان زیادی داشته باشد. ساخته جدید Monolith  یکی از بهترین آثار سرزمین میانه در این چند سال اخیر است.
بازی بسیار سرگرم کننده است و تجربه ی زیبا و فراوانی را از سرزمین میانه برای شما رقم می زند. این یک عنوان است تا مشخص کند شما از طرفداران این دنیای فانتزی هستید یا خیر.
اگر مقایسه با بازی های دیگر را نداشته باشیم می توانیم بگوییم این یک بازی بسیار خوب می باشد. همچنین سیستم مکانیک مبارزات بازی هم جالب است.
در ابتدای بازی شما بیشتر از یک تکاور ضعیف نیستید که مخفیانه سعی می کند در یک اردوگاه در تاریکی شب چند ارک را از بین ببرد اما در اواخر بازی شما با قاطعیت می تواند در همان اردوگاه قدم بزنید و کار دشمنانتان را یک سره کنید.
طراحی با دقت بازی، تحول شخصیت بازی در طول بازی و رویارویی با یک ارتش عظیم ارک ها. سیستم مبارزات بازی بسیار خوب است اما اشکالاتی وجود دارد که من را ذر طول بازی رنج می دهد.
در نهایت مثل بسیاری از پروژه های بلند پروازانه دیگر بازی Middle-earth: Shadow of Mordor نتوانست همه آن چیز هایی که میخواست را اجرا کند.
این بازی در تاریخ 30 سپتامبر برابر با 8 مهر برای کنسول های PS4, PC, Xbox One عرضه می شود.
با عرضه نمرات جدید پست بروز می شود.
0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید