ویدئو: نمایش دمو Resident Evil: Revelations 2 در TGS 2014

۲ مهر ۱۳۹۳ - ۱۹:۴۵

نمایشگاه Tokyo Game Show  2014 به پایان رسیده است اما برخی ویدئوها الان به مرور در حال منتشر شدن هستند. یکی از آنها نمایش نسخه دمو بازی Resident Evil: Revelations 2 می باشد که شما می توانید آن را در ادامه مطلب دانلود و یا تماشا کنید.

بازی Resident Evil: Revelations 2 قرار است همان سبک چند قسمتی (episodic) عنوان اصلی را دنبال کند. اما اینبار یک فرق اساسی وجود دارد و آن هم این است که بازی اصلی، هفته به هفته در قسمت های مختلف منتشر خواهد شد که طبق توضیحات ارائه شده، داستان بسیار درگیر کننده و صحنه های واقعا حراس برانگیزی را به ارمغان خواهد آورد. برای تهیه Revelations 2، سازندگان دانلود های دیجیتالی را مد نظر دارند و همزمان با آمدن آخرین قسمت نیز، یک نسخه فیزیکی که تمامی قسمت ها را در بر دارد، در قالب دیسک به بازار خواهد آمد. در رابطه با بخش داستانی، سازندگان مدعی شده اند که این عنوان بیشترین حق انتخاب را نسبت به هر Resident Evil دیگری ارائه می کند.

در بخش داستانی شما شاهد بازگشت شخصیت Claire Redfield خواهید بود که از وقایع شوم Raccoon City جان سالم به در برده و هم اکنون برای یک سازمان مبارزه با بیوتروریسم، تحت عنوان Terra Save فعالیت می کند. Moira Burton به عنوان دختر Barry Burton نیز حضور دارد. این دو شخصیت طی حمله یک گروه ناشناس به Terra Save بی هوش شده و پس از بیداری خود را در یک جزیره می یابند.حال Moira و Claire با دشمنانی به نام Afflicted مواجه هستند و باید سعی کنند که از اینجا فرار کنند.

Resident Evil: Revelations 2 با رزولوشن ۱۰۸۰p و نرم فریم ۶۰ بر روی کنسول های نسل فعلی و PC اجرا خواهد شد و اوایل سال ۲۰۱۵ برای PlayStation 4 ،Xbox One ،PS3 ،Xbox 360 و PC منتشر می شود.

[jwplayer mediaid=”184765″]

دانلود با کیفیت HD

دانلود با کیفیت SD

 

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید