ویدئویی جدید از Borderlands: The Pre-Sequel منتشر شد | با Nisha آشنا شوید

۲ مهر ۱۳۹۳ - ۱۸:۴۱

The Pre-Sequel جدیدترین عنوان در سری بازی Borderlands می باشد که استدیو Gearbox ساخت آن را بر عهده دارد. تا کنون موارد هیجان انگیز مختلفی را در رابطه با این بازی شاهد بوده ایم و شخصیت های قابل بازی تازه ای معرفی شده اند. با ما در ادامه مطلب همراه باشید تا اینبار با Nisha آشنا شویم.

Nisha the Lawbringer برای اولین بار در بازی Borderlands 2 به عنوان کلانتر منطقه Lynchwood معرفی شد. شخصیتی که در آن زمان روابط نزدیکی با Handsome Jack داشته است.

New Haven به عنوان یکی از مناطق اصلی اولین بازی Borderlands شناخته می شد. Nisha با حمله خود نقش مهمی را در سقوط آن ایفا کرد که در نهایت این اتفاقات منجر به دستگیری Brick به عنوان یکی از Vault Hunter ها شد. Nisha هنوز هم یک شخصیت بی رحم و سندگل می باشد که او را در Borderlands 2 شاهد بودیم. با پیشروی در داستان بازی جدید، ممکن است که او حتی تاریک تر هم شود. اما فعلا چیزی قطعی نیست و باید ببینیم که چه اتفاقاتی خواهد افتاد.

Handsome Jack را که حتما به یاد دارید؟ او که در Borderlands 2 به عنوان شخصیت منفی داستان شناخته می شد، در بازی Borderlands: The Pre-Sequel نیز حضور کاملا فعالی خواهد داشت.  این بازی ۴ شخصیت اصلی دارد که عبارتند از: Athena (اولین حضور در بسته الحاقی Secret Armory of General Knoxx برای Borderland)، دیگری Wilhelm است که یک باس در Borderlands 2 بود، یک ربات جدید به نام Fragtrap که نسخه ارتقاء یافته ربات Claptrap است و در آخر هم فردی به نام Nisha The Lawbringer. در ادامه آمده که بازیکن دستورات خود را از فردی به نام John دریافت می کند که بعدا مشخص می شود که همان جک خوشتیپ Borderlands 2 است. او به دنبال یک شی متعلق به موجودات فضایی می گردد. همچنین اینطور که به نظرم میرسد دو کلاس اسلحه جدید هم این بازی دریافت خواهد کرد که عبارتند از لیزر و اسلحه های منجمد کننده. به دلیل جاذبه کم در Elpis (که ماه قلمداد می شود) شما سوار بر جت پک و در هوا به دشمنان تیراندازی خواهید کرد و در این میان اکسیژن نیز محدود است و بایستی از طریق ‘OX-kits’ مخزن خود را پر کنید.

Borderlands: The Pre-Sequel در ۱۴ اکتبر (مصادف با ۲۲ مهر) برای Xbox 360، PS3 و PC منتشر خواهد شد.

 [jwplayer mediaid=”184747″]

دانلود با کیفیت HD

دانلود با کیفیت SD

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید