جزئیات Watch Dogs: Bad Blood از زبان سازندگان

۲ مهر ۱۳۹۳ - ۱۷:۰۱

Watch Dogs: Bad Blood در تاریخ ۲۳ سپتامبر برای دارندگان season pass و در تاریخ ۳۰ سپتامبر به صورت جدا عرضه می شود. با اینکه پروتاگونیست بازی اصلی Aidan Pearce بود، در این DLC بازیکنان می توانند در قالب هکر دوست داشتنی T-Bone قرار بگیرند. علاوه بر شخصیت جدید، ماموریت ها، سلاح ها، و مکان های جدیدی اضافه خواهد شد. Aurelien Chiron، طراج بازی Bad Blood و David Theriault، مدیر تولید Watch Dogs، در مصاحبه ای در مورد این محتوای دانلودی توضیحاتی داده اند.

Theriault در مورد سلاح های T-bone از آن ها بهره می برد توضیج داده است. برخی از سلاح های Bad Blood در Watch Dogs دیده شده اند و برخی جدید هستند.

بازی کردن به عنوان T-Bone، مزایای متعددی از جمله سلاح جدیدی به نام Eugene دارد. Eugene یک ماشین اسباب بازی (تحت کنترل بازیکن) است که T-Bone با استفاده از آن می تواند از وضعیت های دشوار خارج شود. ما عناصر اصلی را حفظ کرده و آن ها را گسترش دادیم.

Chiron اضافه می کند که آن ها به مکانی برای مرکز عملیات احتیاج داشتند.

یکی از این مکان ها مخفیگاه T-Bone است. اگر Watch Dogs را بازی کرده باشید، می دانید که Aiden مخفبگاه خود را دارد.

Theriault می گوید که در کل Bad Blood مکان های جدید زیادی، هم خارجی و هم داحلی را در خود جای داده است.

چیزهایی که تاکنون از این DLC جدید دیده اید بیشتر در مورد مکان خیالی Blume بوده است، اما با آشکار شدن داستان و منطقی شدن اوضاع، در مکان های متفاوتی قرار می گیرید که عادی نبوده و در Watch Dogs دیده نشده اند.

مکان ها و سلاح های جدید تنها بخشی از  نوآوری های Bad Blood هستند. فعالیت های جانبی و ماموریت های بیشتری به Watch Dogs: Bad Blood اضافه شده اند. Street Sweeps ماموریت های جدیدی هستند که در این DLC وجود دارند.

ما می خواستیم فعالیت های جانبی با تنوع بیشتر، که نامحدود بوده، و مربوط به داستان Bad Blood باشند را اضافه کنیم. در پایان بازی اصلی درگیری های بین گروه ها وجود داشت و اکنون T-Bone در این جنگ شرکت داشته و با این گروه ها تعامل دارد. بهمین دلیل ما ماموریت های Street Sweep را اضافه کردیم. اهداف مختلفی که برخی از آن ها انتخابی بوده، ماموریت های Street Sweep را بسیار متنوع می کنند. به این صورت هیچ یک از ماموریت ها مشابه نیستند.

Chiron اضافه می کند که در کنار فعالیت های فردی، فعالیت های co-op نیز وجود خواهد داشت. او می گوید، که آن ها قصد دارند Street Sweeps در این محتوای جدید Watch Dogs نقش مهمی در داستان داشته باشد.

هرچه بیشتر در این ماموریت پیش بروید، گروه ها را بهتر می شناسید. ما در مخفیگاه گروه ها حضور خواهیم داشت، و جزئیات بیشتری از آن ها نشان می دهیم.

در آخر، بازیکنانی وجود دارد که از دلیل ساخته شدن Watch Dogs: Bad Blood، صوصا بدون حضور شخصیت نسخه اصلی، بی اطلاع هستند، Theriault می گوید که DLC لزوما برای کامل کردن داستان نیست.

این DLC برای کاوش گذشته یک شخصیت است که بسیاری او را دوست دارند. این فرصتی برای ما است که خط داستانی، روایت، محتوا و شخصیت متفاوتی را معرفی کنیم، Bad Blood لزوما برای بستن یک داستان نیست، فرصتی عالی برای کاوش آینده T-Bone است.

Watch Dogs: Bad Blood برای PS3, PS4, Xbox One, Xbox 360 و PC عرضه می شود.

0
0
برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید