لانچ تریلر Cloud Chamber منتشر شد | تالار اسرار

۲ مهر ۱۳۹۳ - ۱۴:۴۷

در گذشته ما شاهد معرفی یک بازی جالب چند نفره جالب تحت عنوان Cloud Chamber بودیم. عنوانی که قرار است سبک و سیاقی کاملا تازه را به نمایش بگذارد. با ما در ادامه مطلب همراه باشید تا لانچ تریلر آن را برای PC تماشا کنید.

زمانی که شما مشغول یک بازی MMORPG هستید چه چیزهایی را مشاهده می کنید؟ یک سری ماموریت که با نام Quest شناخته می شوند، یک شخصیت که به دست شما خلق شده به همراه یک سری مبارزه که با شرکت در آنها ارتقاء در جه پیدا می کنید. بازی Cloud Chamber قصد دارد یک تجربه کاملا متفاوت را در این سبک ارائه کند چرا که این بار شما به جای گشت و گذار در سرزمین های فانتزی پر از اژدها و موجودات اهریمنی، وارد یک شبکه کامپیوتری با فایل ها و مدارک فراوان خواهید شد.

بازیکنان با گشودن هر پرونده اطلاعات تازه ای را بدست می آورند و و پس از آن از طریق بردهای مخصوص پیام رسانی کشفیات و تئوری های خود در رابطه با آن را میان دیگران پخش می کنند. چنین چیزی را ما در انجمن های دنیای واقعی خود نیز داریم که برای مثال می توان به سایت Reddit اشاره کرد. موضوعات ایجاد شده نظرات و لایک های فراوانی را به سوی خود جذب خواهند کرد که ازاین طریق بازیکنان می توانند ارتقاء درجه پیدا کنند.

توضیحات این عنوان ما را بیش از هر چیزی یاد آخرین ساخته استدیو Funcom یعنی The Secret World و قبل از عرضه آن می اندازد. مردم آن موقع مشغول حل رازها و اسرار مختلف بودند در فضای مجازی بودند و انتظار می رفت که این گونه قالب مرموز داستانی نیز در حین گیم پلی ادامه داشته باشد اما هر گز چنین نشد و محصول نهایی ضعیف تر از خواسته های بازیکنان عمل کرد. شاید Cloud Chamber بتواند این فضای خالی را پر کند.

برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با مسائل مختلف پیرامون این عنوان می توانید به سایت رسمی آنها مراجعه کنید.

[jwplayer mediaid=”184686″]

دانلود با کیفیت HD

دانلود با کیفیت SD

0
0
برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید