نمرات FIFA 15 منتشر شد : یک فوتبال متعادل

۱ مهر ۱۳۹۳ - ۱۸:۴۶

با نزدیک شدن به زمان عرضه ی یکی از بهترین و پر طرفدار ترین عناوین ورزشی سال یعنی FIFA 15، به تازگی لیست نمرات و نقد های این عنوان منتشر شده است که حاکی از آن است که یک عنوان مناسب دیگر از این سری است که نمرات نسبتا خوبی نیز دریافت کرده است.

GameSpot همچنان طبق رویه ی همیشگی خود که به تمامی عناوین نمره ی 8 را اعطا می کند، این عنوان را نیز با نمره ی 8 بدرقه کرده است. دیگر وبسایت مشهور جهان یعنی IGN نیز نمره ی 8.3 را به بازی داده است. از سوی دیگر وبسایت Game Informer نیز نمره ی بالای 9.3 را به بازی اعطا کرده است و آن را بهترین عنوان این سری دانسته است. لیست کامل نمرات بازی در زیر قابل مشاهده است :

Gamespot – 8
IGN – 8.3
Eurogamer – 7
Game Informer -9.25
CVG – 9
God is a Geek – 8
Bleacher Report – 9.1
Covering the Spread – 8
Digital Spy – 4/5
SportsKeeda – 8.5
Eurogamer.de – 9/10
TSA – 9
Videogamer – 7

در واقع عنوان فیفا ۱۵ را می‌توان پُلی در مسیر تکامل این سری دانست، اگر با موفقیت از این کوره راه گذشت، می توان آن را قدرت مطلق بازی های ورزشی در جهان دانست. با پیشرفت هایی که سازندگان قرار است در این عنوان بگنجانند، امید است تا با عنوانی انقلابی همانند فیفا ۱۲ طرف باشیم. طرفداران تا چند ماه دیگر باید نفس ها را در سینه ی خود حبس کنند و انتظارات خود را در حد مطلوبی نگه دارند، تا اواخر ماه سپتامبر شاهد طلوع دوباره ی یک خورشید باشند. FIFA 15 در تاریخ ۲۳ سپتامبر در آمریکای شمالی و ۲۶ سپتامبر در اروپا برای پلتفرم های PC، ۳DS، Ps Vita و کنسول های نسل هفتم و هشتم در دسترس می باشد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید