تهیه کننده Bayonetta 2: لطفا مطالب لو دهنده ارسال نکنید

۳۱ شهریور ۱۳۹۳ - ۱۸:۵۳

Bayonetta 2 که به عنوان جدیدترین بازی اکشن و انحصاری کنسول Wii U شناخته می شود، همین هفته بود که برای ژاپن منتشر شد. با این حال عده از بازیکنان موفق به اتمام آن شده و ویدئوهایی را از بازی خود در اینترنت منتشر کرده اند. نسخه غربی حدود 1 ماه دیگر منتشر خواهد شد و در این میان استدیو Platinum Games به عنوان سازنده بازی، تقاضا کرده است که بازیکنان اقدام به انتشار مطالب لو دهنده نکنند. برای جزئیات بیشتر با ما در ادامه مطلب همراه باشید.

آقای  J.P. Kellams به عنوان یکی از تهیه کنندگان بازی Bayonetta 2 در سایت توئیتر گفته اند:

می دانیم عده بسیاری از مردم نمایش های Bayonetta 2 را تماشا کرده اند و از پایان آن مطلع هستند. به عنوان سازنده بازی، در خواست می کنم که آن را لو ندهید.

اگر می خواهید در استریم های مختلف خودتان را نشان دهید بحثی نیست (که البته انجام خود بازی سرگرم کننده تر خواهد بود)، اما در رابطه با مواردی که دیده اید اقدام به انتشار چیزی نکنید تا اینکه همگان آن را تجربه کنند.

بازی Bayonetta 2 در تاریخ 24 اکتبر (مصادف با 2 آبان) به صورت انحصاری برای Wii U منتشر خواهد شد. این عنوان یک دنباله مستقیم برای اولین نسخه از Bayonetta است که در سال 2009 برای پلتفرم های Xbox 360 و PlayStation 3 منتشر شده بود. شما با خرید Bayonetta 2، اولین عنوان را هم به صورت رایگان دریافت خواهید کرد.

 

0
0
برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید