سازنده بازی Disgaea 5 یک بازی در حال ساخت دیگر هم برای PS4 دارد

۳۱ شهریور ۱۳۹۳ - ۱۸:۱۱

بازی Disgaea 5 تنها بازی در حال ساخت شرکت Nippon Ichi Software برای PS4 نخواهد بود. رییس شرکت NIS به تازگی اعلام کرده است که در حال توسعه یک بازی دیگر بر روی کنسول نسل هشتمی سونی یعنی PS4 هستیم.  بر اساس مصاحبه آقای Sohei Shinkawa مدیر شرکت NIS با وبسایت 4Gamer.net اعلام کرده است که:

ما در حال حاضر آماده کار بر روی ساخت عنوان دیگری برای کنسول PS4 هستیم. بنابراین به طرفدارانمان قول می دهیم بعد از خرید و بازی کردن Disgaea 5 در کنسول PS4 ما بر روی کار روی عنوان دیگری برای این کنسول هستیم.

همچنین در ادامه اضافه می کنند که:

با وجود ساخت دو بازی ممکن است اشکالاتی هم پیش بیاید. برای مثال اگر ما برنامه ی انتشارمان را برای یک هفته هم به تاخیر بیاندازیم، کافی است تا در این 3 ماه آینده بر روی کار ما تاثیر زیادی بگذارد. اما وقتی شما در دراز مدت به آن نگاه می کنید متوجه خواهید شد برای شرکت کوچکی مثل ما ابتکار عمل و برنامه ریزی بر روی پروژه هایی که مشغول ساخت آن ها هستیم، بسیار مهم است. ما اکنون به دنبال ساخت بازی هایمان بر روی کنسول PS4 هستیم.

لازم به ذکر است که بازی Disgaea 5 در تاریخ 26 مارچ 2015 برابر با 6 فروردین 94 به طور انحصاری برای کنسول PS4 در ژاپن عرضه خواهد شد.

0
0
برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید