Tropico 5 برای PS4 تاخیر خورد| نسخه های Mac و Linux هم اکنون در دسترس است

۳۱ شهریور ۱۳۹۳ - ۱۰:۲۵

اگر از طرفداران آن دسته از بازی هایی که شما را وادار به ساخت و ساز کرده و می خواهند یک شهر را اداره کنید، باشید، حتما با سری بازی زیبای Tropico آشنا هستید. این بازی همیشه طرفداران زیادی داشته است که از پلتفرم PC بهره می برده اند. حال در سالی که درآن قرار داریم یعنی ۲۰۱۴، جدیدترین قسمت این سری یعنی بازی Tropico 5 برای پلتفرم PC وارد بازار شد. اما پلتفرم PC تنها پلتفرم مقصد این بازی نبود و سیستم های Mac و Linux به همراه دو کنسول Xbox 360 و PS4، مقصد های بعدی بازی بودند. حال توسط سازندگان بازی خبری اعلام شده است که، شاید طرفداران این بازی را که از کنسول PS4 بهره می برند خوش حال نکند. با ما در ادامه مطلب همراه باشید.

طبق اطلاعات منتشر شده قبلی، هم نسخه Xbox 360 بازی و هم نسخه PS4 بازی قرار بود در ۳ ماهه آخر سال ۲۰۱۴ منتشر شود، حال زمان انتشار Xbox 360 تغییر نکرده است اما، زمان انتشار نسخه PS4 به تعویق افتاده است. Kalypso Media در آخرین نشست خبری خود، اعلام کرد که نسخه PS4 بازی، در اوایل سال ۲۰۱۵ منتشر خواهد شد.

البته باید بگوییم، نسخه های Mac و Linux بازی از هم اکنون برای علاقه مندان به این بازی در شبکه Steam در دسترسی خواهد بود. البته دارندگان سیستم Mac، می توانند به Mac AppStore نیز مراجعه کنند. نسخه ای که در Mac Appstore وجود دارد مانند نسخه Steam خواهد بود و شما میتوانید متقابلا از هردوی آنها بازی را خرید کنید. قابل ذکر است که بگوییم، این نسخه ها غیرقابل باور و فوق العاده هستند. خوب است که بدانید شما می توانید نسخه PC را هم مانند Linux از استیم خریداری کنید.

بازی Tropico 5 در سبک شیه سازی ساخت و ساز، همینطور اداره کردن آن بوده، توسط Kalypso Media ساخته شده، و توسط Haemimont Games در تاریخ ۲۳ می برای PC؛ ۱۹ سپتامبر برای Mac و Linux، در تاریخ ۱۱ نوامبر برای Xbox 360 و در اوایل سال ۲۰۱۵ برای S4 منتشر خواهد شد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید