Capcom: سری شماره گذاری شده Resident Evil برای علاقه مندان به سبک اکشن است و Revelations برای هواداران سنتی

۳۰ شهریور ۱۳۹۳ - ۱۲:۲۵

سری بازی Resident Evil از نسخه چهارم به بعد، مسیری کاملا متفاوت را در پیش گرفت چرا که گیم پلی آن به طور چشم گیری، سبک عناوین شوتر اکشن را در پیش گرفت تا اینکه بخواهد همچنان مانند سه عنوان کلاسیک خود، ترس را در هواداران القا کند. این اکشن شدن اعتراضات هواداران را به مرور زمان در پی داشت و با Resident Evil 6 به اوج خود رسید. در این میان سری Revelations سعی کرد تا حدودی هواداران قدیمی را راضی کند و همینطور هم شد. پس از موفقیت این عنوان و نظرات مثبت منتقدین، Capcom تصمیم گرفت تا اینکه Revelations 2 را معرفی کند. حال آنها ادعای جالبی را در رابطه با این سری ارائه کرده اند که جزئیات آن را می توانید در ادامه مطلب مشاهده کنید.

آقای Michiteru Okabe به عنوان تهیه کننده بازی Resident Evil: Revelations 2 گفته اند:

اینکه بگویید سری شماره گذاری شده Resident Evil برای علاقه مندان به سبک اکشن است صحیح می باشد. آنها مخاطبین وسیعی را مورد هدف قرار داده اند. اما بازی های Resident Evil: Revelations از طرف دیگر، هواداران قدیمی را که خواستار تجربه یک عنوان وحشت و بقا سنتی هستند هدف گرفته است.

Revelations 2 یک عنوان تشکیل شده از 4 قسمت می باشد که به صورت هفتگی منتشر خواهد شد. در بخش داستانی شما شاهد بازگشت شخصیت Claire Redfield خواهید بود که از وقایع شوم Raccoon City جان سالم به در برده و هم اکنون برای یک سازمان مبارزه با بیوتروریسم، تحت عنوان Terra Save فعالیت می کند. Moira Burton به عنوان دختر Barry Burton نیز حضور دارد. این دو شخصیت طی حمله یک گروه ناشناس به Terra Save بی هوش شده و پس از بیداری خود را در یک جزیره می یابند.حال Moira و Claire با دشمنانی به نام Afflicted مواجه هستند و باید سعی کنند که از اینجا فرار کنند.

Resident Evil: Revelations 2 با رزولوشن ۱۰۸۰p و نرم فریم ۶۰ بر روی کنسول های نسل فعلی و PC اجرا خواهد شد و اوایل سال ۲۰۱۵ برای PlayStation 4 ،Xbox One ،PS3 ،Xbox 360 و PC منتشر می شود.

 

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید