گیفت کارت
گیفت کارت

مایکروسافت لانچ Xbox One در چین را به تأخیر انداخت

۲۹ شهریور ۱۳۹۳ - ۱۸:۲۰

مایکروسافت عرضه کنسول نسل هشتمی خود در چین را به تأخیر انداخت و Xbox One که قرار بود در این هفته برای چینی ها عرضه شود، با وقفه ای چند ماهه به دست آن ها خواهد رسید. مایکروسافت دلیل واضحی برای این تأخیر به وجود آمده ذکر نکرده و تنها اظهار کرده است که نیاز به زمان بیشتر برای به ارمغان آوردن بهترین تجربه ی ممکن برای طرفداران چینی خود خواند.

به این ترتیب در آخرین ساعات روز جمعه، مایکروسافت اعلام کرد:

“با وجود پیشرفت مداوم، نیاز به زمان بیشتری برای به ارمغان آوردن بهترین تجربه ی ممکن برای طرفدارانمان در چین داریم.”

در ادامه ی بیانیه این گونه اظهار شده است:

“در Xbox ما مفتخریم که بازی ها و سرگرمی های طراز اولی را برای این کنسول ارائه داده ایم و برای رسیدن به وعده ی خود نیاز به برنامه ریزی مجدد برای عرضه Xbox One داریم. با همکاری BesTV ما به دنبال عرضه ی Xbox One تا پیش از پایان سال 2014 هستیم.”

مایکروسافت تا به حال درباره علل این تأخیر اظهار نظری نکرده است. تاریخ عرضه ی Xbox One در چین روز 23 سپتامبر بود که با توجه به بیانیه ی داده شده توسط شرکت این تاریخ به زمان دیگری در 2014 موکول می شود. همچنین این شرکت در روز 22 سپتامبر میزبانی رویدادی را در شهر شانگهای چین بر عهده دارد. درباره این رویداد نیز این طور اذعان شده است:

“شرکت کنندگان در این رویداد می توانند از گیم پلی، موسیقی ها و سرگرمی ها بهره ببرند. همچنین 100 عدد کنسول به طرفدارانی که در در این روز شرکت داشته باشند تعلق خواهد گرفت که آن را در زمان عرضه ی کنسول در چین تحویل می گیرند.”

مایکروسافت به افرادی که این کنسول را پیش خرید کرده اند نیز اطمینان داد که همچنان آن افراد اولین کسانی هستند که کنسول خود را دریافت می کنند و همچنین جایزه ای نیز به همراه کنسول خود دریافت خواهند کرد.

قرار بر این بود که کنسول نسل هشتمی مایکروسافت اولین کنسول خارجی باشد که پس از سال 2000 در چین حاضر خواهد بود. همچنین سونی نیز برای ساخت و فروش سخت افزار و نرم افزارهای PlayStation در چین مذاکراتی داشته است اما هنوز زمان در دسترس قرار گرفتن PlayStation 4 در این کشور نامشخص است.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید