تریلری در رابطه با Borderlands: The Pre-Sequel منتشر شد|خوب، بد، خیلی بد و سخنان بازیگران این بازی

۲۹ شهریور ۱۳۹۳ - ۱۷:۱۲

استدیوی ۲K واقع در استرالیا تریلری را منتشر کرده که در آن بازیگران و سازندگان بازی Borderlands: The Pre-Sequel با هم در رابطه با چهار شخصیت قابل بازی موجود در بازی صحبت می کنند و احساسات و خاطره های خود را به صورت خوب، بد، خیلی بد و تحسین دیگران ابراز می کنند. شما می توانید این کلیپ را در ادامه همین خبر مشاهده کنید.

در ابتدای این کلیپ ابتدا صحبت هایی راجب شخصیت Wilhelm the Enforcer شروع می شود و بیان می شود که ابتدا وی شخصیت و توانایی هایی کاملا انسانی دارد و این بازیکنان اند که از طریق ارتقا مهارت های وی در درخت مهارت موجود در بازی بتدریج مهارت های وی را سایبورگ می کنند؛ بعد صحبت ها راجب شخصیت Nisha the Lawbringer شروع می شود و این ابراز می شود که وی تفنگدار است و ویژگی وی به سرعت عمل سریع و تیر اندازی وی می باشد اما وقتی صحبت به شخصیت Athena the Gladiator می رسد گفته می شود که وی بسیار متکی به سپر خود است و می تواند با یکبار شارژ از آسیب های بسیاری جلویگری کند و همچنین سپر وی را از بسیاری از حملات مخرب دشمنان محافظت می کند. در نهایت صحبت ها به شخصیت robot می رسد که اکثر صحبت ها از این شخصیت تعریف می کنند و از توانایی ها مختلف و عجیب و غریب در عین حال غیر قابل پیش بینی آن صحبت هایی می شود. شما می توانید برای اطلاع از جزئیات بیشتر تریلر مذکور را مشاهده و یا دانلود نمایید:

 [jwplayer mediaid=”183042″]

دانلود تریلر

بازی Borderlands: The Pre-Sequel در مورد ماموریتی برای نجات پاندورا و ماه می باشد؛ لازم به ذکر است این بازی یک بازی در سبک شوتر می باشد که توسط استدیوی ۲K Australia و به کمک Gearbox Software در دست ساخت است. این بازی به این دلیل Borderlands: The Pre-Sequel نام گرفته است چون قبل از Borderlands 2 جریان بازی در حال وقوع خواهد بود. لازم به ذکر است که این بازی با موتور Unreal Engine 3 ساخته شده است ۱۴ اکتبر ۲۰۱۴ ( مصادف با ۲۲ مهر ماه) برای PS3 و Xbox 360 و PC منتشرخواهد شد.

مطالب مرتبط سایت

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید