تریلری از یکی از نقشه های چند نفره بازی Call of Duty: Advanced Warfare منتشر شد

۲۹ شهریور ۱۳۹۳ - ۱۳:۵۹

مطمئنا همیشه از مهمترین بخش های بازی Call of Duty نقش های موجود برای بخش چند نفره آن بوده است؛ حال یک تریلر از یکی از نقشه های طراحی شده توسط Greg Reisdorf، طراح استدیوی Sledgehammer Games، منتشر شده است که می توانید در ادامه همین خبر تریلر مذکور را مشاهده کنید.

تریلر مذکور که اختصاصا ابتدا برای سایت معتبر IGN تهیه شده بود، نقشه ای برای بخش چند نفره بازی به نام ” Recovery ” را به تصویر می کشد که گویا در هوایی واقع شده است. این نقشه شامل راهرو های متعدد و مکان هایی متعدد است ولی با این حال از جالب ترین و منحصر به فرد ترین ویژگی های این نقشه می توان به یک آتشفشان در حال فوران در نزدیکی مکان نقشه نام برد که در حین بازی فوران می کند و گاز های سمی و سنگ هایی را به طور اتفاقی به سمت نقشه روانه می کند؛ همچنین در یک نیمه نقشه به منظور جلوگیری از برخورد سنگ ها و گاز های سمی یک پناهگاه هم در بازی تعبیه شده است با این حال یک فضای باز وجود دارد که بازیکنان می توانند در آن به مبارزات طولانی با سلاح هایی مناسب بپردازند. شما می توانید تریلر مذکور را در ادامه مشاهده و یا دانلود نمایید:

[jwplayer mediaid=”182682″]

دانلود تریلر

داستان Advanced Warfare در باره شرکتی به نام  Atlas Corporation است که در سال ۲۰۵۴ ظهور کرده و با استفاده از تکنولوژی وارتش مجهز خود تبدیل به یکی از قطب های نظامی جهانی کرده است وبا قدرت و نفوذ خود جهان را به صحنه نبردی تبدیل کرده که بسیاری از کشور های جهان را درگیر کرده است. بازیکنان در این بازی هدایت شخصیتی به نام Private Mitchell را بر عهده خواهند گرفت وطبق اطلاعات ارائه شده از سوی سازندگان بازی شرکت Atlas Corporation  توسط شخصی به نام Jonathan Irons (با نقش آفرینی آقای Kevin Spacey) اداره می شود که در گزارش های اولیه از این عنوان گفته شده که Jonathan Irons به عنوان دشمن اصلی در ادامه بازی معرفی خواهد شد.

طبق اطلاعات موجود عنوان Call of Duty: Advanced Warfare در ۴ نوامبر امسال ( ۱۳ آبان) برای پلتفرم های Xbox One ،Xbox 360 ،PlayStation 3 ،PlayStation 4 و PC عرضه خواهد شد.

مطالب مرتبط سایت

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید