هیدئو کوجیما: Silent Hills ممکن است انحصاری برای PS4 نباشد|MGS 5 به تکامل نزدیک است

۲۹ شهریور ۱۳۹۳ - ۱۳:۵۴

در جریان برنامه ی پخش زنده ی کونامی در Tokyo Game Show، هیدئو کوجیما جزئیات جالبی را درباره ی Silent Hills و Metal Gear Solid 5: The Phantom Pain آشکار کرد.

به این دلیل که دموی P.T. به صورت انحصاری برای PlayStation 4 منتشر شد، خبرهایی مبنی بر این که Silent Hills یک بازی انحصاری برای PS4 خواهد بود به وجود آمدند، اما در جریان این برنامه نویسنده Silent Hills به این اشاره کرد که تکنولوژی PS4 و Xbox One به آن ها این امکان را می دهد که کارهای خارق العاده ای انجام دهند. بنابراین احتمال دارد که Silent Hills برای Xbox One نیز منتشر شود.

همچنین کوجیما اذعان کرد که شخصاً Norman Reedus را ملاقات کرده و به او پیشنهاد نقش آفرینی به عنوان شخصیت اصلی بازی را داده است به این دلیل که کوجیما به کار Reedus علاقه دارد. او اعتقاد دارد که بسیاری از عناوین ترسناک در حال حاضر تبدیل به اکشن ترسناک شده اند و او می خواسته که ژانر ترسناک را به سبک و سیاقی که در گذشته داشته بیشتر نزدیک کند.

به علاوه کوجیما درباره موتور بازی سازی Fox صحبت کرده است. ویراستار موتور Fox این امکان را به طراحان می دهد تا حدود ۸۰ درصد کارشان را خودشان انجام دهند و اذعان کرد که بازی Metal Gear Solid 5 پس از ۵ سال ساخت به تکمیل شدن نزدیک است. کوجیما اظهار کرد که با Fox Engine طراحان می توانند با کاهش وابستگی خود به برنامه نویسان، کارهای بیشتری انجام دهند و محیط بازی را بسیار آسان تر دستخوش تغییر کنند. با استفاده از این موتور هزینه های ساخت نیز کاهش یافته اند.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید