تصاویر جدیدی از ویژگی های گرافیکی بازی Assassin’s Creed Unity منتشر شد

۲۹ شهریور ۱۳۹۳ - ۱۲:۲۶

امروز توسط سایت Videocardz، تصاویر از دو کارت گرافیک جدید شرکت انویدیا یعنی GTX 980 و GTX 970 منتشر شد که قابلیت های جدید این کارت گرافیک هارا به کاربران نشان میداد. اما در این بین، تصاویری هم از بازی Assassins Creed Unity منتشر شد که کیفیت گرافیکی بازی را مقایسه می کرد. با ما در ادامه مطلب همراه باشید.

این طور کی دیده می شود، انگار این قسمت از سری Assassins Creed هم مانند قسمت قبلی، با کارت های گرافیکی انویدیا، میانه خوبی دارد. زیرا افکت (Effects) های گرافیکی جدیدی مانند HBOA؛ TXAA؛ PCSS و Tesselation در بازی وجود دارند که، باعث واقعی تر شدن فضای بازی یعنی کوچه ها و خیابان های پاریس می شوند. این ویژگی ها، مانند بازی Watch Dogs می باشد به طوری که اگر از کارت گرافیکی خوبی بهره مند بودید، می توانستید از تمامی افکت های گرافیکی به صورت عالی استفاده ببرید. قابل ذکر است که بگوییم، این ویژگی های گرافیکی فقط در پلتفرم PC وجود خواهد داشت.

تصاویر منتشر شده:

داستان بازی در زمان انقلاب فرانسه رخ خواهد داد. و شما باید در نقش آرنو دوریان، به دوستان قاتل خود کمک کنید تا انقلاب به پیروزی برسد. البته آرنو ماموریت های زیادی برای رستگاری خویش نیز انجام خواهد داد. بازی Assassins Creed Unity قرار است در تاریخ ۱۱ نوامبر ۲۰۱۴ (۱۹ آبان ۱۳۹۳) برای پلتفرم های PC؛ PS4 و Xbox One منتشر شود.

 

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید