ویدئو: سازندگان نحوه عملکرد مراحل Black Box در بازی Assassin’s Creed: Unity را شرح می دهند

۲۹ شهریور ۱۳۹۳ - ۰۹:۳۲

دنیای بازی Assassin’s Creed: Unity بسیار بزرگ می باشد و در آن مراحل زیادی به چشم می خورد. نه تنها تعداد ماموریت ها بالا است، بلکه روش های متفاوتی هم برای انجام آنها وجود دارد. سازندگان برای این سبک از مراحل، اصطلاح “Black Box” را به کار می برند. اما دقیقا منظور از این عبارت چیست و ما چطور از آن استفاده می کنیم؟ برای دریافت پاسخ این سوالات با ما در ادامه مطلب همراه باشید.

آقای Alex Amancio به عنوان مدیر پروژه بازی Assassin’s Creed: Unity گفته اند:

“Black Box” به گونه ای از مراحل باز گفته می شود که در آن ما هدف را معرفی کرده و سپس شما را به بررسی محیط و یافتن فرصت های مختلف دعوت می کنیم. هدف اصلی چنین طراحی، استفاده از خلاقیت بازیکنان در به کار گیری مهارت ها و سلاح های مخصوص آنان است؛ طوری که هر بازیکن به روش مورد علاقه خود ماموریت را انجام می دهد.

ماموریت ها را شما می توانید به روش های مختلفی انجام دهید. در این میان یک سری ماموریت کوچک نیز وجود دارد که به کلی می تواند نتیجه را عوض کند. به عنوان مثال شما متوجه می شوید که هدف مورد نظر با شخصی دیگر در اتاق اعتراف کلیسا قرار ملاقات دارد. اگر شما آن شخص را به قتل برسانید، می توانید به جای او وارد اتاق کلیسا شوید و هدف را زمانی که پیش شما آمد، از بین ببرید.

در ادامه شما را به تماشای ویدئو و توضیحات تکمیلی دعوت میکنیم.

Assassin’s Creed: Unity در ۱۱ نوامبر (مصاف با 20 آبان) برای PS4 ،Xbox One و PC عرضه خواهد شد.

[jwplayer mediaid=”183947″]

دانلود با کیفیت HD

دانلود با کیفیت SD

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید