گیفت کارت
گیفت کارت

امتیازات بازی Naruto Shippuden Ultimate Ninja Storm Revolution منتشر شد

۲۹ شهریور ۱۳۹۳ - ۰۰:۰۴

در محبوبیت عنوان Naruto هرگز نمی توانیم شک کنیم. روز به روز افراد زیادی به جمع طرفداران و علاقه مندان Naruto می پیوندند. این عنوان علاوه بر مانگا و انیمه های بسیار زیبای خود در بازی های رایانه ای هم نقش زیادی دارد و بازی های زیادی از آن ساخته شده است که بیشتر آن ها در سبک مبارزه ای هستند. جدیدترین بازی این سری Naruto Shippuden Ultimate Ninja Storm Revolution می باشد.  این بازی چندی پیش در تاریخ 16 سپتامبر 2014 برای کنسول های PS3,PC و Xbox 360 عرضه شد. اکنون نمرات و امتیازات این بازی منتشر شده است که شما می توانید در پایین آن ها را مشاهده کنید.

 

با وجود بیش از 100 شخصیت قابل بازی و سیستم مبارزه بهبود یافته بازی، Naruto  از قبل هم اعتیاد آورتر و جذاب تر شده است. به همین خاطر تجربه ی آن برای طرفداران Naruto الزامی است.
این بازی به نظر می رسد می تواند ارتباطی باشد برای تهیه اپیزود چهارم، اما بازی در هر صورت خوش حال کننده می باشد و فکر می کنم طرفدارن این سری از آن به شدت خوششان بیاید.
گیم پلی جذاب بازی به همراه لیست شخصیت های بسیار زیاد آن شما را مشغول خودش می کند اما همچنان مشکلاتی هم در بازی وجود دارد.
بازی Naruto UNS Revolution می تواند برای طرفداران این عنوان بسیار جذاب باشد، هر چند هنوز چیز های نا امید کننده ای در بازی وجود دارد.
این بازی می تواند آخرین عنوان Naruto بر روی کنسول های نسل هفتم باشد. بازی با ویژگی های جالبش می تواند شما را سرگرم کند اما این بازی متاسفانه از نداشتن یک حالت داستانی خوب ضربه می خورد.
ارزش ساخت بالای بازی، تعداد زیاد شخصیت ها و داستان خوب بازی از نکات مثبت بازی می باشند اما سازندگان باید راهی برای اضافه کردن نوآوری هایی به بازی پیدا کنند.
نبرد بسیار زیبا، جذاب و آتشی نینجایی را می توانید در بازی تجربه کنید. بازی بسیار عمیق و جالب می باشد اما اشکالاتی همچنان در بازی دیده می شود.
بازی همچنان مایل ها با عنوانی همچون BlazBlue فاصله دارد. اما بازی همچنان می تواند برای طرفداران این سری بسیار جذاب باشد و با شخصیت های زیادش شما را سرگرم کند.
بعضی از چیز های اضافه شده به بازی برای طرفداران جالب خواهد بود و شخصیت های زیاد آن لذت بخش خواهند بود اما متاسفانه چیز جدیدی به گیم پلی اضافه نشده است.
نام Naruto Shippuden Ultimate Ninja Storm Revolution برای یک عنوان که در واقع انقلاب و تغییری نکرده است، مناسب نیست. شخصیت های بسیار زیاد بازی و بعضی از مبارزات جالب هستند اما داستان بازی می توانست بهتر باشد.
تکامل در این بازی بیشتر از انقلاب و دگرگونی بوده است. بازی مسیر بازی های مبارزه ای قبلی Naruto را طی می کند.
آخرین قسمت از بازی Ninja Storm واقعاً بخش چند نفره ی فوق العاده ای دارد. البته متاسفانه بخش تک نفره ضعیف تر می باشد.
مثلاً همیشه بازی از هر جنبه ای برای طرفدارن جذاب است. بازی تغییرات کمی نسبت به عناوین قبلی داشته است اما تعداد شخصیت های زیاد بازی خوب می باشد.
مبارزات این عنوان ممکن است برای خیلی ها جالب نباشد اما طرفداران خود را راضی می کند.
بازی Naruto Ultimate Ninja Storm Revolution نتوانست انتظارات ما را از بازی برآورده کند اما هنوز خوبی هایی در بازی وجود دارد.
بخش های جدید بازی بسیار سرگرم کننده اما کوتاه می باشند.
این نقد ها برای روی نسخه PS3 می باشد
0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید