تکنیک خیابانی:نقد و بررسی بازی FIFA Street

۴ خرداد ۱۳۹۱ - ۲۲:۱۷

آخرین بار وقتی که  EA یک فوتبال خیابانی منتشر کرد به سال 2008 بر میگردد.مردم بازی و تکنیک های آن را دوست داشتند ولی این بازی از سوی منتقدان نظرات و نمرات منفی زیادی دریافت کرد که این نشان میداد این عنوان موفقی نیست. حالا پس از یک فاصله 4 ساله دوباره عنوانی متفاوت با Fifa street قبلی منتشر شده است.

متفاوت به این دلیل که این بازی دیگر شخصیت ها و گرافیک کارتونی نداشت و فقط تیمهای ملی و خیابانی جزو آن نبودند. این بازی علاوه بر تیمهای ملی تیم های باشگاهی حاضر دنیا را هم در بر داشت .این بازی  حالت های مختلفی برای سرگرم شدن دارد و گرافیک و جذابیت بیشتری هم دارد.من در این نقد قصد دارم که تمام حالت های بازی را برای شما توضیح مختصری بدهم.امیدوارم که لذت ببرید.


World Tour Mode:

قابل توجه ترین بخش و قلب فیفا استریت World Tour Mode است.این بخش به شما اجازه میدهد که بازیکن و تیم خود و لوگوی باشگاه خود را طراحی کرده و در شهر ها و کشور های مختلف به رقابت با تیم های مختلف در سه حالت Easy(برنز) ,Normal(نقره ای),(طلا)Hard پرداخته و سرگرم شوید.منظور از برنز و نقره ای و طلا این است که مرحله ای که شما میروید 3 لباس مختلف دارد که اگر بر روی Hard(طلا) تمامش کنید هر 3 لباس و آن دو حالت همانطور که همه میدانید آزاد میشود.

هر مرحله در هر شهر حالت مختلفی از بازی است برای مثال در شهری شما مسابقه فوتسال میدهید و در شهر دیگر مسابقه خیابانی معمولی.شما این حالت را میتوانید آنلاین هم بازی کنید.

هیچ چیز خسته کننده ایی در این مسابقات وجود ندارد و همه آن را دوست دارند.

Last Man Standing and Futsal Match Type:

در Fifa street بازیکن ها از بازی ها و حالت های مختلف لذت میبرند.به عنوان مثال در حالت Last man standing  هر بازیکنی که یک گل بزند از زمین بازی خارج شده و هر تیمی که زودتر بازیکنانش از زمین خارج شود برنده است.این بازی ها فقط با دفاع قوی و محکم میتواند به سرانجام برسد.

نوع بازی بعدی مسابقه فوتسال است,در واقع در این بازی ها اوت وجود دارد و در مکانی سرپوشیده انجام میگیرد.

Hit the Street Mode:

شما فضای خود را در این بازی دارید و بهترین مثال این حرف Hit the street mode است.

این حالت اجازه می دهد شما به شیوه ای که آرزو دارید و میخواهید بازی کنید پس اگر شما دوستی در خانه دارید میتوانید با هم بروید هر حالت که دوست دارید بازی کنید.

Graphics and Visuals:

فیفا استریت گرافیکی فوق العاده دارد.قیافه تمامی بازیکنان با همتایان اصلی آن ها یکی است.

استادیوم و مکان های اطراف بازی همه بسیار طبیعی و زیباست.موسیقی بازی بسیار زیبا است و حسی خاص در هنگام بازی کردن به شما می دهد.

نتیجه گیری:

فیفا استریت قطعا بازی بسیار زیبایی است که بازی آن به تمامی گیمر ها توصیه میشود.این بازی یک بازی است که اگر طرفداران فوتبال آن را بازی کنند قطعا راضی خواهند شد.

گیم پلی:9

موسیقی:10

گرافیک:10

نمره کلی:9.5

پرهام برازنده(sandman 360)

امیدوارم لذت برده باشید.

 

0
0
برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید